شرکت پخش رازی|نمایش جزییات خبر
تجلیل از همکاران ایثارگر شرکت پخش رازی

در هفته دفاع مقدس از همکاران ایثارگر دوران دفاع مقدس تجلیل شد.

در هفته دفاع مقدس از همکاران ایثارگر دوران دفاع مقدس تجلیل شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت پخش رازی، در جلسه ای با حضور مدیرعامل و معاون نیروی انسانی و پشتیبانی شرکت پخش رازی از ایثارگران دوران دفاع مقدس تجلیل بعمل آمد.

مدیرعامل شرکت پخش رازی در این جلسه با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دفاع مقدس از جانفشانی های ایثارگران جبهه های نبرد علیه دشمن سخن گفت و بر زنده نگه داشتن یاد و خاطره این عزیزان مخصوصا شهدا و خانواده شهدا تأکید کرد و گفت ما هر چه داریم از برکات خون شهدای جنگ تحمیلی داریم و باید همیشه یاد و نامشان گرامی داشته شود.

در این جلسه هر یک از ایثارگران به ارائه خاطراتی از دوران جنگ تحمیلی پرداختند.

۷ مهر ۱۴۰۰ ۱۶:۳۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

درباره ما

در شانزدهم تیرماه 1363 تاسیس و در تاریخ سی ام مرداد ماه همان سال تحت شماره 53284 در اداره ثبت شرکت ها و مالکیت صنعتی به ثبت رسید و رتبه 53 را از منظر فروش در بین کل شرکت های ایرانی کسب نموده است این شرکت با استعانت از حضرت باری تعالی و با برخورداری از سرمایه انسانی مجرب و متخصص صنعت توزیع، در سراسر کشور به عنوان طلایه دار پخش دارو و تجهیزات مصرفی پزشکی، با رعایت بالاترین استانداردهای صنعت پخش، فعالیت می نماید. شرکت پخش رازی با در اختیار داشتن حدود 1000 نفر سرمایه انسانی، یک انبار مرکزی، 20 مرکز توزیع مجهز و برخورداری از ناوگان عظیم حمل و 

تماس با ما

  • تلفن : 66706812
  • نمابر : 66746309
  • info@razico.ir
  • تهران ، خیابان جمهوری اسلامی ، خیابان مسعود سعد ، پلاک 29 کد پستی: 1131685811 صندوق پستی: 363-11495