شرکت پخش رازی|نمایش جزییات خبر
از داروسازان شرکت پخش رازی تجلیل شد

تجلیل از همکاران داروساز شرکت پخش رازی

تجلیل از همکاران داروساز شرکت پخش رازی
در نشستی با حضور مدیرعامل شرکت پخش رازی و معاون سرمایه انسانی و پشتیبانی، از همکاران داروساز تجلیل بعمل آمد.

به گزارش روابط عمومی شرکت پخش رازی و به مناسبت فرا رسیدن پنجم شهریور ماه روز داروساز، از همکاران داروساز شرکت پخش رازی تجلیل و با اهدای لوح تقدیر از زحمات ایشان قدردانی شد.

در این نشست دکتر کاظم پور مدیرعامل شرکت، ضمن گرامیداشت روز ذکریای رازی و تبریک روز داروساز از نقش مؤثر داروسازان در چرخه نظام سلامت جامعه سخن گفت و بر نقش مهم آنها در حوزه بهداشت و درمان و حفظ سلامت مردم تأکید کرد.

در پایان از آقایان: دکتر مهدیان معاون بازرگانی و عضو هیئت مدیره، دکتر حسن زاده معاون فروش و دکتر کرمی مسئول فنی شرکت پخش رازی با اهدای لوح و هدایایی تقدیر بعمل آمد.

۳ شهریور ۱۴۰۰ ۱۵:۵۱
روابط عمومی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

درباره ما

در شانزدهم تیرماه 1363 تاسیس و در تاریخ سی ام مرداد ماه همان سال تحت شماره 53284 در اداره ثبت شرکت ها و مالکیت صنعتی به ثبت رسید و رتبه 53 را از منظر فروش در بین کل شرکت های ایرانی کسب نموده است این شرکت با استعانت از حضرت باری تعالی و با برخورداری از سرمایه انسانی مجرب و متخصص صنعت توزیع، در سراسر کشور به عنوان طلایه دار پخش دارو و تجهیزات مصرفی پزشکی، با رعایت بالاترین استانداردهای صنعت پخش، فعالیت می نماید. شرکت پخش رازی با در اختیار داشتن حدود 1000 نفر سرمایه انسانی، یک انبار مرکزی، 20 مرکز توزیع مجهز و برخورداری از ناوگان عظیم حمل و 

تماس با ما

  • تلفن : 66706812
  • نمابر : 66746309
  • info@razico.ir
  • تهران ، خیابان جمهوری اسلامی ، خیابان مسعود سعد ، پلاک 29 کد پستی: 1131685811 صندوق پستی: 363-11495