شرکت پخش رازی|نمایش جزییات خبر
4 انتصاب در شرکت پخش رازی

سرپرستان مدیریت منطقه، مدیریت گروه شرکت های شفادارو و مدیریت انبارهای مرکزی منصوب شدند.

با حکم مدیرعامل شرکت پخش رازی سرپرستان مدیریت منطقه، مدیریت گروه شرکت های شفادارو و مدیریت انبارهای مرکزی منصوب شدند.
سرپرستان مدیریت منطقه، مدیریت گروه شرکت های شفادارو و مدیریت انبارهای مرکزی منصوب شدند.
به گزارش روابط عمومی و در جلسه ای  که به منظور بررسی و رفع موانع فروش برگزار شد، دکتر کاظم پور مدیرعامل شرکت پخش رازی با صدور احکام جداگانه ای زهرا محمدی را به سمت سرپرست مدیریت گروه شرکت های شفادارو، رضا تقی زاده و مجید باکی را به سمت سرپرست مدیریت منطقه و کمال طیبی زاد را به سمت سرپرست مدیریت انبارهای مرکزی منصوب کرد.
دراین جلسه که با حضور معاونین و مدیران ستاد مرکزی و همچنین ارتباط ویدئو کنفرانسی با مدیران مراکز توزیع برگزار شد دکتر کاظم پور بر بکارگیری عزم جدی در فروش و رسیدن به هدف تعیین شده فروش تأکید کرد.
۱۹ اَمرداد ۱۴۰۰ ۱۷:۰۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

درباره ما

در شانزدهم تیرماه 1363 تاسیس و در تاریخ سی ام مرداد ماه همان سال تحت شماره 53284 در اداره ثبت شرکت ها و مالکیت صنعتی به ثبت رسید و رتبه 53 را از منظر فروش در بین کل شرکت های ایرانی کسب نموده است این شرکت با استعانت از حضرت باری تعالی و با برخورداری از سرمایه انسانی مجرب و متخصص صنعت توزیع، در سراسر کشور به عنوان طلایه دار پخش دارو و تجهیزات مصرفی پزشکی، با رعایت بالاترین استانداردهای صنعت پخش، فعالیت می نماید. شرکت پخش رازی با در اختیار داشتن حدود 1000 نفر سرمایه انسانی، یک انبار مرکزی، 20 مرکز توزیع مجهز و برخورداری از ناوگان عظیم حمل و 

تماس با ما

  • تلفن : 66706812
  • نمابر : 66746309
  • info@razico.ir
  • تهران ، خیابان جمهوری اسلامی ، خیابان مسعود سعد ، پلاک 29 کد پستی: 1131685811 صندوق پستی: 363-11495