شرکت پخش رازی|نمایش جزییات خبر

تدوین و اجرای برنامه های هفته سلامت در معاونت غذا و داروی خراسان شمالی

تدوین و اجرای برنامه های هفته سلامت در معاونت غذا و داروی خراسان شمالی
معاون غذا و داروی خراسان شمالی، از تدوین و اجرای برنامه های هفته سلامت در معاونت غذا و داروی خراسان شمالیخبر داد.

به گزارش ایفدونا - Ifdona ، به نقل از روابط عمومی معاونت غذا و داروی خراسان شمالی، معاون غذا و دارو با بیان این مطلب گفت: از مهم ترین برنامه های این معاونت در هفته سلامت می توان به اطلاع رسانی با محوریت شعار هفته سلامت « خانواده بدون دیابت » در سطح استان نظیر تهیه بنر و پمفلت با موضوع دیابت و نشانگرهای رنگی و نصب آن در ورودی های شهر و توزیع در ایستگاه های سلامت اشاره کرد. 

دکتر « سید علی وکیلی » در ادامه تصریح کرد : برگزاری همایش طبیعت گردی و پیاده روی نشاط و سلامت با حضور مدیران وکارکنان معاونت و برگزاری کارگاه آموزشی در معاونت و ارائه مطالب آموزشی در خصوص نشانگرهای رنگی ،نمونه گیری قند خون پرسنل و تهیه صبحانه سالم از دیگر برنامه های هفته سلامت بوده است.

این مسئول همچنین اضافه کرد : بازدید دانش آموزان از معاونت و آزمایشگاه و ارتقای آگاهی آنان در راستای محصولات غذایی و نشانگرهای سلامت توسط کارشناسان ، تولید و پخش تیزر و برنامه های رادیویی ، تلوزیونی و مطبوعاتی نیز از دیگر اقدامات این معاونت می باشد.

N422/1392/02/01                                                  

 

۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۲:۳۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

درباره ما

در شانزدهم تیرماه 1363 تاسیس و در تاریخ سی ام مرداد ماه همان سال تحت شماره 53284 در اداره ثبت شرکت ها و مالکیت صنعتی به ثبت رسید و رتبه 53 را از منظر فروش در بین کل شرکت های ایرانی کسب نموده است این شرکت با استعانت از حضرت باری تعالی و با برخورداری از سرمایه انسانی مجرب و متخصص صنعت توزیع، در سراسر کشور به عنوان طلایه دار پخش دارو و تجهیزات مصرفی پزشکی، با رعایت بالاترین استانداردهای صنعت پخش، فعالیت می نماید. شرکت پخش رازی با در اختیار داشتن حدود 1000 نفر سرمایه انسانی، یک انبار مرکزی، 20 مرکز توزیع مجهز و برخورداری از ناوگان عظیم حمل و 

تماس با ما

  • تلفن : 66706812
  • نمابر : 66746309
  • info@razico.ir
  • تهران ، خیابان جمهوری اسلامی ، خیابان مسعود سعد ، پلاک 29 کد پستی: 1131685811 صندوق پستی: 363-11495