شرکت پخش رازی|نمایش جزییات خبر

الکترونیکی شدن خود ارزیابی داروخانه های خراسان جنوبی

الکترونیکی شدن خود ارزیابی داروخانه های خراسان جنوبی
کارشناس فناوری اطلاعات غذا و دارو بیرجند از انجام خود ارزیابی داروخانه های سطح استان خراسان جنوبی به صورت الکترونیکی همزمان با هفته سلامت خبر داد

به گزارش ایفدونا و به نقل از روابط عمومی معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی بیرجند، مهندس زینب طوری کارشناس فناوری اطلاعات غذا و دارو بیرجند گفت: با توجه به ضرورت تکمیل فرم خود ارزیابی توسط دارخانه ها، امسال و همزمان با هفته سلامت برای اولین بار خود ارزیابی داروخانه های سطح استان خراسان جنوبی به صورت الکترونیکی انجام می شود.

وی گفت: با اجرای این طرح داروخانه ها برای انجام خود ارزیابی سال گذشته خود نیازی به مراجعه حضوری به معاونت غذا و دارو و دریافت فرم کاغذی ندارند بلکه می توانند با مراجعه به وب سایت این معاونت فرم الکترونیکی خودارزیابی را تکمیل و از طریق همان سایت ارسال نمایند.

مهندس طوری تسهیل در امر خود ارزیابی، ایجاد بانک اطلاعات الکترونیکی، صرفه جویی در وقت، دسترسی آسان و عدم مراجعه حضور را ازجمله مزایای این طرح عنوان کرد.

گفتنی است: جهت انجام خودارزیابی داروخانه به آدرس http://fdo.bums.ac.ir مراجعه نمایید.

N409/1395/01/30

 

۳۰ فروردین ۱۳۹۵ ۱۰:۲۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

درباره ما

در شانزدهم تیرماه 1363 تاسیس و در تاریخ سی ام مرداد ماه همان سال تحت شماره 53284 در اداره ثبت شرکت ها و مالکیت صنعتی به ثبت رسید و رتبه 53 را از منظر فروش در بین کل شرکت های ایرانی کسب نموده است این شرکت با استعانت از حضرت باری تعالی و با برخورداری از سرمایه انسانی مجرب و متخصص صنعت توزیع، در سراسر کشور به عنوان طلایه دار پخش دارو و تجهیزات مصرفی پزشکی، با رعایت بالاترین استانداردهای صنعت پخش، فعالیت می نماید. شرکت پخش رازی با در اختیار داشتن حدود 1000 نفر سرمایه انسانی، یک انبار مرکزی، 20 مرکز توزیع مجهز و برخورداری از ناوگان عظیم حمل و 

تماس با ما

  • تلفن : 66706812
  • نمابر : 66746309
  • info@razico.ir
  • تهران ، خیابان جمهوری اسلامی ، خیابان مسعود سعد ، پلاک 29 کد پستی: 1131685811 صندوق پستی: 363-11495