شرکت پخش رازی|نمایش جزییات خبر

جلسه ستاد دارو دانشکده علوم پزشکی آبادان

جلسه ستاد دارو دانشکده علوم پزشکی آبادان
دکتر جعفری از مدیران شبکه‌ها و روسای بیمارستان‌ها، پرداخت بدهی‌های دارویی به شرکت‌ها و اقدام جدی‌تر در این مورد را خواستار شد.

به گزارش خبرگزاری ایفدونا ،به نقل از روابط عمومی معاونت غذا و دارو دانشکده علوم پزشکی آبادان،

جلسه ستاد دارو دانشکده علوم پزشکی آبادان با حضور دکتر علیرضا آموزنده، رئیس این دانشکده ، دکتر مرتضی جعفری، معاون غذا و دارو، دکتر جمشید مریدی، مدیر نظارت بر دارو و روسا و مسئولان داروی بیمارستانهای تحت پوشش این مجموعه، در دفتر ریاست دانشکده علوم پزشکی آبادان برگزار شد.
در ابتدای جلسه دکتر آموزنده انتظارات خود را از معاونت غذا و دارو در زمینه تامین و توزیع بهینه دارو را اعلام و برنامه راهبردی دانشکده را در این زمینه اعلام کرد. سپس دکتر جعفری ضمن اعلام مشکلات موجود، راهکارهای معاونت غذا و داروی دانشکده علوم پزشکی آبادان را از جمله تمرکز در خرید دارو بیان کرد و از مدیران شبکه‌ها و روسای بیمارستان‌ها، پرداخت بدهی‌های دارویی به شرکت‌ها و اقدام جدی‌تر در این مورد را خواستار شد.
در پایان این جلسه دیگر اعضای جلسه نقطه نظرات خود را در زمینه تمرکز در خرید دارو برای بیمارستان‌های تابعه دانشکده علوم پزشکی آبادان بیان نمودند.
N391/1395/01/25                                         

 

 

۲۵ فروردین ۱۳۹۵ ۱۱:۲۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

درباره ما

در شانزدهم تیرماه 1363 تاسیس و در تاریخ سی ام مرداد ماه همان سال تحت شماره 53284 در اداره ثبت شرکت ها و مالکیت صنعتی به ثبت رسید و رتبه 53 را از منظر فروش در بین کل شرکت های ایرانی کسب نموده است این شرکت با استعانت از حضرت باری تعالی و با برخورداری از سرمایه انسانی مجرب و متخصص صنعت توزیع، در سراسر کشور به عنوان طلایه دار پخش دارو و تجهیزات مصرفی پزشکی، با رعایت بالاترین استانداردهای صنعت پخش، فعالیت می نماید. شرکت پخش رازی با در اختیار داشتن حدود 1000 نفر سرمایه انسانی، یک انبار مرکزی، 20 مرکز توزیع مجهز و برخورداری از ناوگان عظیم حمل و 

تماس با ما

  • تلفن : 66706812
  • نمابر : 66746309
  • info@razico.ir
  • تهران ، خیابان جمهوری اسلامی ، خیابان مسعود سعد ، پلاک 29 کد پستی: 1131685811 صندوق پستی: 363-11495