شرکت پخش رازی|نمایش جزییات خبر

نشان ملی ایمنی و سلامت" بواسطه احترام به سلامت مردم، ظهور و بروز یافته است

نشان ملی ایمنی و سلامت" بواسطه احترام به سلامت مردم، ظهور و بروز یافته است
مدیر کل نظارت و ارزیابی مواد غذایی، آرایشی و بهداشتی سازمان غذا و دارو در خصوص شرایط دریافت نشان ایمنی و سلامت مطالبی ارائه نمود.

مدیر کل نظارت و ارزیابی مواد غذایی، آرایشی و بهداشتی سازمان غذا و دارو در گفتگو با ایفدنا، درخصوص "نشان ملی  ایمنی و سلامت" سازمان غذا و دارو گفت: این سازمان  هر ساله  و با هدف  تشویق تولید کنندگان به ارتقای سلامت فرآورده های غذایی و آشامیدنی به محصولات غذایی  که  که بالاتر از ضوابط  معمول  اقدام به تولید محصول نموده اند اهدا می شود.

دکتر  بهروز جنت اضافه کرد: توجه به  کاهش حداکثری آلاینده ها، فلزات سنگین، باقیمانده سموم، دفع آفات نباتی، باقیمانده سموم قارچی و حذف آنها در فراورده ها و تعیین نقش  تاثیر گذار در ارتقای سلامت مصرف کننده  سهم به سزایی در دریافت نشان ایمنی و سلامت توسط صنعتگران  این حوزه دارد.

 وی  با اشاره به اینکه  استقرار سیستم های ایمنی مواد غذایی، عدم انطباق و نیز فقدان شکایت بحرانی در پرونده محصول و شرکت از جمله مصداق های مهم  دریافت این نماد ارزشمند غذایی می باشد  دیگر ویژگیهای  انتخاب فراوردههای غذایی برتر  را  درج نشانگر تغذیه ای یا به بیان شناخته شده تر چراغ راهنمای تغذیه ای، کاهش نمک، شکر و چربی و همچنین درج نشان حلال با اخذ مجوز از مرکز تحقیقات حلال جمهوری اسلامی ایران برشمرد.

 دکترجنت با بیان اینکه همه ارگانها و نهاد های مرتبط و غیر مرتبط با حوزه فراورده های غذایی و نیز اصحاب رسانه باید همراه  احسن  سازمان غذا و دارو و وزارت بهداشت  باشند تا جایگاه و شان این نشان ملی ارزشمند که بواسطه احترام به سلامت مردم ظهور و بروز یافته است به شایسته ترین روشهای ممکن ارج گذارده شود تصریح کرد: برگزیدگان و منتخبین طی مراسم  باشکوهی در هفته سلامت سال جاری مصادف با اوایل اردیبهشت ماه با حضور وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، رئیس سازمان غذا و دارو  و دیگر مقامات دولتی برگزار می گردد  معرفی خواهند شد.

N386/1395/01/23

 

۲۳ فروردین ۱۳۹۵ ۰۹:۱۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

درباره ما

در شانزدهم تیرماه 1363 تاسیس و در تاریخ سی ام مرداد ماه همان سال تحت شماره 53284 در اداره ثبت شرکت ها و مالکیت صنعتی به ثبت رسید و رتبه 53 را از منظر فروش در بین کل شرکت های ایرانی کسب نموده است این شرکت با استعانت از حضرت باری تعالی و با برخورداری از سرمایه انسانی مجرب و متخصص صنعت توزیع، در سراسر کشور به عنوان طلایه دار پخش دارو و تجهیزات مصرفی پزشکی، با رعایت بالاترین استانداردهای صنعت پخش، فعالیت می نماید. شرکت پخش رازی با در اختیار داشتن حدود 1000 نفر سرمایه انسانی، یک انبار مرکزی، 20 مرکز توزیع مجهز و برخورداری از ناوگان عظیم حمل و 

تماس با ما

  • تلفن : 66706812
  • نمابر : 66746309
  • info@razico.ir
  • تهران ، خیابان جمهوری اسلامی ، خیابان مسعود سعد ، پلاک 29 کد پستی: 1131685811 صندوق پستی: 363-11495