شرکت پخش رازی|نمایش جزییات خبر

رفع کمبود 130 قلم دارو در سال جدید

رفع کمبود 130 قلم دارو در سال جدید

 

رفع کمبود 130 قلم دارو در سال جدید

مسئول امور استانهای سازمان غذا و دارو، گفت: کمبود 130 قلم دارویی سال گذشته هم اکنون برطرف شده است

به گزارش ایفدونا - Ifdona ، به نقل از روابط عمومی معاونت غذا و داروی بوشهر، مهندس عباس مهدی زاده، افزود: اکنون متوسط کمبود داروهای کشور20 قلم است که با توجه به بی ‌سابقه بودن این مهم، سازمان غذا و دارو مورد تقدیر رئیس جمهوری قرار گرفت.

وی با اشاره به رضایت‌مندی مردم از اجرای طرح تحول نظام سلامت بیان کرد: وزارت بهداشت و درمان دومین سطح رضایت‌مندی پس از وزارت امور خارجه را در کشور کسب کرده است که این مرهون تلاش همکاران در حوزه بهداشت و درمان سراسر کشور است.

مهدی ‌زاده گفت: نخستین بند پیشنهادی برنامه‌ای که در دستور کار مشترک سال 95 قرار گرفته، حمایت معاونت‌های توسعه دانشگاه‌ها برای خرید، دپو و مصرف دارو در حوزه مدیریت غذا و دارو به صورت متمرکز است تا بتوان به کمک آن، مصرف بهینه و دسترسی درستی داشته و کاهش مصرف داروهایی از جمله آنتی بیوتیک را مدیریت کرد.

مسئول امور استان‌های سازمان غذا و دارو کشور افزود: در تقسیم بندی وزارت بهداشت، کشور به پنج منطقه دارویی تقسیم شده که منطقه 5 جزو قطب‌های فعال کشور بوده و براساس گزارشهای ارائه شده، جلسات و کارگروه‌های مختلف در این استانها به بهترین نحو برگزار شده است.

وی با اشاره به اینکه امسال نخستین سال اجرای این برنامه است گفت: معاونان غذا و داروی دانشگاه‌های علوم پزشکی منطقه 5 باید بر اساس تفاهم نامه و برنامه عملیاتی منعقد شده گزارشهایی را هر سه ماه ارائه دهند تا میزان تحقق و پیشرفت کار مورد سنجش قرار گیرد.

N/374/1395/1/22

۲۲ فروردین ۱۳۹۵ ۰۸:۵۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

درباره ما

در شانزدهم تیرماه 1363 تاسیس و در تاریخ سی ام مرداد ماه همان سال تحت شماره 53284 در اداره ثبت شرکت ها و مالکیت صنعتی به ثبت رسید و رتبه 53 را از منظر فروش در بین کل شرکت های ایرانی کسب نموده است این شرکت با استعانت از حضرت باری تعالی و با برخورداری از سرمایه انسانی مجرب و متخصص صنعت توزیع، در سراسر کشور به عنوان طلایه دار پخش دارو و تجهیزات مصرفی پزشکی، با رعایت بالاترین استانداردهای صنعت پخش، فعالیت می نماید. شرکت پخش رازی با در اختیار داشتن حدود 1000 نفر سرمایه انسانی، یک انبار مرکزی، 20 مرکز توزیع مجهز و برخورداری از ناوگان عظیم حمل و 

تماس با ما

  • تلفن : 66706812
  • نمابر : 66746309
  • info@razico.ir
  • تهران ، خیابان جمهوری اسلامی ، خیابان مسعود سعد ، پلاک 29 کد پستی: 1131685811 صندوق پستی: 363-11495