شرکت پخش رازی|نمایش جزییات خبر

تقدیر از فعالان فرهنگی در ساختمان شماره 2 دانشگاه علوم پزشکی تهران

تقدیر از فعالان فرهنگی در ساختمان شماره 2 دانشگاه علوم پزشکی تهران
روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تهران: دکتر ابوالفضل نجاریان مسئول روابط عمومی و مشاور اجرایی معاونت از فعالان فرهنگی ساختمان شماره 2 تقدیر کر

،از  روابط عمومی معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی تهران؛ تقدیر از فعالان فرهنگی در ساختمان شماره 2 دانشگاه علوم پزشکی تهران توسط مشاور اجرایی با حضور فعالان فرهنگی در محل سالن شورای معاونت فروردین 95 همراه با تقدیم هدایا برگزار شد.
دکتر نجاریان ضمن تبریک سال نو و آرزوی موفقیت برای تمامی فعالان در عرصه فرهنگی در یک سال گذشته گفت: تقدیر از عزیزانی که در امور فرهنگی معاونت غذا و دارو و ساختمان شماره 2 به عمل آمد در راستای تقدیر انجام شده از مسئولین فرهنگی واحد های مختلف دانشگاه بود.
وی افزود در سال 94؛ پنچاه برنامه فرهنگی با همدلی فعالان فرهنگی ساختمان شماره 2 و معاونت غذا و دارو انجام شد که این موضوع بسیار مورد توجه نماینده فرهنگی دانشگاه که در جلسه حضور داشتند قرار گرفت .
در پایان دکتر نجاریان ضمن تشکر برای دست اندرکاران امور فرهنگی؛ آرزوی موفقیت کرد و با تقدیم هدایایی  از فعالان فرهنگی تشکر نمود.

N373/1395/1/22

۲۲ فروردین ۱۳۹۵ ۰۸:۴۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

درباره ما

در شانزدهم تیرماه 1363 تاسیس و در تاریخ سی ام مرداد ماه همان سال تحت شماره 53284 در اداره ثبت شرکت ها و مالکیت صنعتی به ثبت رسید و رتبه 53 را از منظر فروش در بین کل شرکت های ایرانی کسب نموده است این شرکت با استعانت از حضرت باری تعالی و با برخورداری از سرمایه انسانی مجرب و متخصص صنعت توزیع، در سراسر کشور به عنوان طلایه دار پخش دارو و تجهیزات مصرفی پزشکی، با رعایت بالاترین استانداردهای صنعت پخش، فعالیت می نماید. شرکت پخش رازی با در اختیار داشتن حدود 1000 نفر سرمایه انسانی، یک انبار مرکزی، 20 مرکز توزیع مجهز و برخورداری از ناوگان عظیم حمل و 

تماس با ما

  • تلفن : 66706812
  • نمابر : 66746309
  • info@razico.ir
  • تهران ، خیابان جمهوری اسلامی ، خیابان مسعود سعد ، پلاک 29 کد پستی: 1131685811 صندوق پستی: 363-11495