شرکت پخش رازی|نمایش جزییات خبر

بررسی وضعیت دارویی استان خوزستان در عید نوروز

بررسی وضعیت دارویی استان خوزستان در عید نوروز
معاون غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی اهواز از بررسی وضعیت دارویی استان خوزستان در عید نوروز خبر داد

روابط عمومی معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی اهواز، دکتر حسین برزگر در پانزدهمین جلسه ستاد توزیع داروی استان که صبح امروز با حضور شرکت های پخش دارویی، مسوولان بیمه، داروخانه های خاص، معاونت های غذا و داروی خوزستان و انجمن داروسازان خوزستان تشکیل شد، اظهار کرد: در این جلسه مصوبات ستاد توزیع داروی خوزستان، وضعیت دارویی دخیره شده عید نوروز، و مطالبات شرکت های پخش دارویی استان بررسی شد.

وی افزود: در این جلسه بر لزوم ارائه اطلاعات از طریق سامانه توزیع دارو و لزوم حضور مسوول فنی در شرکت های پخش هم تاکید شد.

دکتر برزگر همچنین در پایان تاکید کرد: در صورت عدم معرفی مسوول فنی اجازه فعالیت و توزیع دارو  توسط شرکت های پخش داده نمی شود.

گفتنی است: همچنین در این جلسه در زمینه کاهش پرداخت از جیب مردم و اینکه بر اساس تاکیدات مقام معظم رهبری مبنی براینکه به جایی برسیم که تنها درد بیمار فقط بیماریش باشد و نگران تهیه دارو و هزینه دارو نباشد بررسی و تبادل نظر گردید تا با هماهنگی کامل مجموعه  تدارک و توزیع داروی استان تلاش بیشتری صورت گیرد.

N357/1394/12/19

 

۱۹ اسفند ۱۳۹۴ ۱۲:۲۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

درباره ما

در شانزدهم تیرماه 1363 تاسیس و در تاریخ سی ام مرداد ماه همان سال تحت شماره 53284 در اداره ثبت شرکت ها و مالکیت صنعتی به ثبت رسید و رتبه 53 را از منظر فروش در بین کل شرکت های ایرانی کسب نموده است این شرکت با استعانت از حضرت باری تعالی و با برخورداری از سرمایه انسانی مجرب و متخصص صنعت توزیع، در سراسر کشور به عنوان طلایه دار پخش دارو و تجهیزات مصرفی پزشکی، با رعایت بالاترین استانداردهای صنعت پخش، فعالیت می نماید. شرکت پخش رازی با در اختیار داشتن حدود 1000 نفر سرمایه انسانی، یک انبار مرکزی، 20 مرکز توزیع مجهز و برخورداری از ناوگان عظیم حمل و 

تماس با ما

  • تلفن : 66706812
  • نمابر : 66746309
  • info@razico.ir
  • تهران ، خیابان جمهوری اسلامی ، خیابان مسعود سعد ، پلاک 29 کد پستی: 1131685811 صندوق پستی: 363-11495