شرکت پخش رازی|نمایش جزییات خبر

انعکاس عملکرد معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی مشهد در رسانه ملی

انعکاس عملکرد معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی مشهد در رسانه ملی

حضور معاون غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی مشهد در رسانه ملی:

انعکاس عملکرد معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی مشهد در رسانه ملی

اقدامات معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی مشهد در حوزه نظارت بر داروخانه ها، در رسانه ملی منعکس شد.

 

به گزارش ایفدونا - Ifdona ،به نقل از روابط عمومی معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی مشهد،

معاون غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی مشهد ، اقدامات و فعالیت های صورت گرفته درحوزه نظارت بر داروخانه های تحت پوشش معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی مشهد را از طریق سیمای خراسان رضوی و در برنامه اشاره بصورت زنده به اطلاع شهروندان رساند .

دکتر محمدرضا صابری با حضور در برنامه زنده اشاره، به تشریح عملکرد و اقدامات این معاونت در حوزه نظارت بر داروخانه ها ، برنامه های در دست اقدام سازمان غذا و دارو و دانشگاه علوم پزشکی مشهد در خصوص طرح تحول نظام سلامت در حوزه دارو پرداخت و به سوالات مطرح شده پاسخ داد.

شایان ذکر است معاون غذا و دارو و مدیران حوزه های مختلف این معاونت بر اساس برنامه ریزی های انجام شده و استقبال صدا و سیما از اینگونه برنامه ها و با هماهنگی روابط عمومی دانشگاه به منظور افزایش آگاهی های افراد جامعه در حوزه سلامت ، در برنامه های زنده رادیویی ، تلویزیونی و مصاحبه های مختلف اصحاب رسانه مشارکت می نمایند .

N355/1394/12/19

 

۱۹ اسفند ۱۳۹۴ ۱۲:۲۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

درباره ما

در شانزدهم تیرماه 1363 تاسیس و در تاریخ سی ام مرداد ماه همان سال تحت شماره 53284 در اداره ثبت شرکت ها و مالکیت صنعتی به ثبت رسید و رتبه 53 را از منظر فروش در بین کل شرکت های ایرانی کسب نموده است این شرکت با استعانت از حضرت باری تعالی و با برخورداری از سرمایه انسانی مجرب و متخصص صنعت توزیع، در سراسر کشور به عنوان طلایه دار پخش دارو و تجهیزات مصرفی پزشکی، با رعایت بالاترین استانداردهای صنعت پخش، فعالیت می نماید. شرکت پخش رازی با در اختیار داشتن حدود 1000 نفر سرمایه انسانی، یک انبار مرکزی، 20 مرکز توزیع مجهز و برخورداری از ناوگان عظیم حمل و 

تماس با ما

  • تلفن : 66706812
  • نمابر : 66746309
  • info@razico.ir
  • تهران ، خیابان جمهوری اسلامی ، خیابان مسعود سعد ، پلاک 29 کد پستی: 1131685811 صندوق پستی: 363-11495