شرکت پخش رازی|نمایش جزییات خبر

ترخیص دارو و مواد اولیه دارویی با اخذ نامه " حداقل اسناد "

ترخیص دارو و مواد اولیه دارویی با اخذ نامه " حداقل اسناد "
مدیر کل اداره دارو و مواد ومخدر سازمان غذا و دارو از راه اندازی صدور الکترونیک مجوز ترخیص دارو و مواد اولیه دارویی در سامانه تیتک(TTAC) با اخذ نامه " حداقل اسناد " خبر داد.

مدیر کل اداره دارو و مواد ومخدر سازمان غذا و دارو خبر داد

ترخیص دارو و مواد اولیه دارویی با اخذ نامه " حداقل اسناد "

مدیر کل اداره دارو و مواد ومخدر سازمان غذا و دارو از راه اندازی صدور الکترونیک مجوز ترخیص دارو و مواد اولیه دارویی  در سامانه تیتک(TTAC) با اخذ نامه " حداقل اسناد " خبر داد.

دکتر اکبر عبدالهی اصل، مدیر کل اداره دارو و مواد ومخدر سازمان غذا و دارو در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری سازمان غذا و دارو " ایفدونا " از راه اندازی صدور الکترونیک مجوز ترخیص دارو و مواد اولیه دارویی  در سامانه تیتک(TTAC) با اخذ نامه " حداقل اسناد " خبر داد.

وی اظهار داشت: ترخیص تمامی محموله های یخچالی و یا به صورت حمل یکسره، ابتدا با اخذ نامه " حداقل اسناد " (طبق ضوابط مربوطه ) قبل از اخذ ترخیص میسر می باشد.

دکتر عبدالهی اصل خاطر نشان کرد: اظهار کالا جهت اخذ مجوز ترخیص الکترونیک با شماره مجوز نامه " حداقل اسناد " امکان پذیر است.

N337/1394/12/18

 

۱۸ اسفند ۱۳۹۴ ۰۹:۰۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

درباره ما

در شانزدهم تیرماه 1363 تاسیس و در تاریخ سی ام مرداد ماه همان سال تحت شماره 53284 در اداره ثبت شرکت ها و مالکیت صنعتی به ثبت رسید و رتبه 53 را از منظر فروش در بین کل شرکت های ایرانی کسب نموده است این شرکت با استعانت از حضرت باری تعالی و با برخورداری از سرمایه انسانی مجرب و متخصص صنعت توزیع، در سراسر کشور به عنوان طلایه دار پخش دارو و تجهیزات مصرفی پزشکی، با رعایت بالاترین استانداردهای صنعت پخش، فعالیت می نماید. شرکت پخش رازی با در اختیار داشتن حدود 1000 نفر سرمایه انسانی، یک انبار مرکزی، 20 مرکز توزیع مجهز و برخورداری از ناوگان عظیم حمل و 

تماس با ما

  • تلفن : 66706812
  • نمابر : 66746309
  • info@razico.ir
  • تهران ، خیابان جمهوری اسلامی ، خیابان مسعود سعد ، پلاک 29 کد پستی: 1131685811 صندوق پستی: 363-11495