شرکت پخش رازی|نمایش جزییات خبر

عملیاتی شدن برنامه های اعتبار بخشی روش های آزمایشگاهی در آزمایشگاه های غذا و داروی کشور

عملیاتی شدن برنامه های اعتبار بخشی روش های آزمایشگاهی در آزمایشگاه های غذا و داروی کشور
نماینده مرکز آزمایشگاه های مرجع کنترل غذا و دارو در امور استان ها از عملیاتی شدن برنامه های اعتبار بخشی روش های آزمایشگاهی در آزمایشگاه های غذا و داروی سراسر کشور خبر داد.

به نقل از روابط عمومی معاونت غذا و داروی اهواز، 

جلسه هماهنگی برنامه های اعتبار بخشی روش های آزمایشگاهی با حضور محمد حسین اصفهانی زاده نماینده مرکز آزمایشگاه های مرجع کنترل غذا و دارو در امور استان ها در محل آزمایشگاه معاونت غذا و داروی اهواز تشکیل شد.

مهندس محمد حسین اصفهانی زاده در حاشیه این جلسه گفت: برنامه های اعتبار بخشی روش های آزمایشگاهی در سال آینده در سطح تمامی آزمایشگاه های معاونت های غذا و داروی سراسر کشور عملیاتی می شود.

وی هدف از جلسه هماهنگی برنامه های اعتبار بخشی روش های آزمایشگاهی را بررسی وضعیت موجود، نهایی شدن برنامه عملیاتی اعتبار بحشی روش های آزمایشگاهی در سال95، تعیین دانشگاه های میزبان، برگزاری دوره های آموزشی و انتقال انتظارات معاونت ها به سازمان غذا و دارو عنوان کرد.

اصفهانی زاده اظهار کرد: قرار است در سال آینده، آزمایشگاه مرجع غذا و دارو با همکاری برخی از آزمایشگاه های معاونت های غذا و دارو ساخت، توزیع نمونه و تحلیل آماری مجهول Rm،CRM،و PT  را  آغاز کند.

نماینده مرکز آزمایشگاه های مرجع کنترل غذا و دارو در امور استان ها در پایان حمایت معاون غذا و دارو و مجموعه پشتیبانی از آزمایشگاه در راستای ارتقای کیفی آزمایشگاه ، حضور کارشناسان با انگیزه، خبره، تحصیل کرده و دلسوز و دارا بودن برنامه های راهبردی و عملیاتی برای بهبود و ارتقای مستمر آزمایشگاه را از نقاط قوت آزمایشگاه معاونت غذا و داروی اهواز برشمرد.

N331/1394/12/17 

 

۱۷ اسفند ۱۳۹۴ ۰۹:۲۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

درباره ما

در شانزدهم تیرماه 1363 تاسیس و در تاریخ سی ام مرداد ماه همان سال تحت شماره 53284 در اداره ثبت شرکت ها و مالکیت صنعتی به ثبت رسید و رتبه 53 را از منظر فروش در بین کل شرکت های ایرانی کسب نموده است این شرکت با استعانت از حضرت باری تعالی و با برخورداری از سرمایه انسانی مجرب و متخصص صنعت توزیع، در سراسر کشور به عنوان طلایه دار پخش دارو و تجهیزات مصرفی پزشکی، با رعایت بالاترین استانداردهای صنعت پخش، فعالیت می نماید. شرکت پخش رازی با در اختیار داشتن حدود 1000 نفر سرمایه انسانی، یک انبار مرکزی، 20 مرکز توزیع مجهز و برخورداری از ناوگان عظیم حمل و 

تماس با ما

  • تلفن : 66706812
  • نمابر : 66746309
  • info@razico.ir
  • تهران ، خیابان جمهوری اسلامی ، خیابان مسعود سعد ، پلاک 29 کد پستی: 1131685811 صندوق پستی: 363-11495