شرکت پخش رازی|نمایش جزییات خبر

آغاز طرح اجرایی بسیج سلامت نوروزی در معاونت غذا و دارو

آغاز طرح اجرایی بسیج سلامت نوروزی در معاونت غذا و دارو
طرح تشدید نظارت بر فرآیند تولید و توزیع محصولات غذایی،آشامیدنی،آرایشی و بهداشتی و برخورد قاطع با واحدهای متخلف درمعاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی مشهد،به اجرا ء در آمد.

به نقل از روابط عمومی معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی مشهد،

مدیر نظارت بر مواد غذایی آرایشی و بهداشتی  معاونت غذا و دارو ، با اعلام به اجرا درآمدن طرح بسج سلامت نوروزی گفت : این طرح از ابتدای اسفند ماه سال جاری در این معاونت ،آغاز و تا نیمه فروردین سال آینده ادامه خواهد داشت .

دکتر علی اصغر اسماعیل زاده خاطر نشان کرد : بر اساس این طرح کارشناسان نظارت بر مواد غذایی، آشامیدنی، آرایشی و بهداشتی بر فعالیت واحدهای تولیدی مواد غذایی، آشامیدنی، آرایشی و بهداشتی نظارت بیشتری خواهند داشت.

وی در ادامه درخصوص اهداف اجراء طرح بسیج سلامت نوروزی افزود: در راستای حفظ سلامت شهروندان، و زائران حرم مطهر رضوی ، طرح ضربتی نظارت بر فرآیند تولید در این مدیریت به اجراء در آمده و تیم های بازرسی در سه شیفت کاری در بازه های زمانی تعیین شده از مراکز تولید و توزیع موادغذایی بازدید فنی و بهداشتی به عمل آورده و اقدامات قانونی در خصوص واحدهای متخلف و غیرمجاز انجام خواهد شد.

وی درخصوص بازرسی های مشترک معاونت غذا و دارو و معاونت بهداشتی دانشگاه خاطر نشان کرد : بازدیدهای مشترک کارشناسان حوزه های  نظارت بر موادغذایی، آشامیدنی ، آرایشی معاونت غذا و دارو و کارشناسان بهداشت محیط از انبارهای نگهداری مواد غذایی، آشامیدنی نیز از ابتدای اسفند ماه سال جاری آغاز و اقدامات قانونی لازم در خصوص محصولات غیرمجاز و نامنطبق با قوانین و استانداردهای موجود صورت خواهد پذیرفت . 

N330/1394/12/17

۱۷ اسفند ۱۳۹۴ ۰۹:۲۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

درباره ما

در شانزدهم تیرماه 1363 تاسیس و در تاریخ سی ام مرداد ماه همان سال تحت شماره 53284 در اداره ثبت شرکت ها و مالکیت صنعتی به ثبت رسید و رتبه 53 را از منظر فروش در بین کل شرکت های ایرانی کسب نموده است این شرکت با استعانت از حضرت باری تعالی و با برخورداری از سرمایه انسانی مجرب و متخصص صنعت توزیع، در سراسر کشور به عنوان طلایه دار پخش دارو و تجهیزات مصرفی پزشکی، با رعایت بالاترین استانداردهای صنعت پخش، فعالیت می نماید. شرکت پخش رازی با در اختیار داشتن حدود 1000 نفر سرمایه انسانی، یک انبار مرکزی، 20 مرکز توزیع مجهز و برخورداری از ناوگان عظیم حمل و 

تماس با ما

  • تلفن : 66706812
  • نمابر : 66746309
  • info@razico.ir
  • تهران ، خیابان جمهوری اسلامی ، خیابان مسعود سعد ، پلاک 29 کد پستی: 1131685811 صندوق پستی: 363-11495