شرکت پخش رازی|نمایش جزییات خبر

بازدید کارشناسان تجهیزات پزشکی دانشگاه از درمانگاه شهید شکری موحد همدان

بازدید کارشناسان تجهیزات پزشکی دانشگاه از درمانگاه شهید شکری موحد همدان
چهاردهمین بازدید از دور سوم بازدیدهای نظارتی حوزه تجهیزات پزشکی از درمانگاه شهید شکری موحد انجام شد.

به نقل از روابط عمومی معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی همدان، مسئول مهندسی و نگهداری تجهیزات پزشکی دانشگاه گفت: بهبودوضع خرید و کاربرد ملزومات مصرفی مجازمطابق با الزامات طرح تحول نظام سلامت اهمیت فراوانی در ارتقای سطح کیفی خدمات و رضایتمندی مراجعان دارد.

مهندس بهروز مراد حاصل افزود: در این بازرسی با تاکید بر الزامات طرح تحول مبنی بر رعایت قیمت‌های خرید ملزومات مصرفی، تهیه اقلام از شبکه رسمی توزیع و ارجاع ندادن بیمار به خارج از مرکز درمانی، از نحوه نگهداشت تجهیزات پزشکی، آزمایشگاهی و تصویر برداری مرکز یاد شده نیز بازدید شد.

وی اظهار کرد: درادامه‌‌‌ی بازدید، بخش دندانپزشکی و فرآیندهای شستشو و استریلیزاسیون ابزار نیزبررسی و نکات ضروری به مسئولان اعلام شد.

مهندس مراد حاصل افزود: گزارش بازدیدتدوین و موارد ضروری برای انجام اصلاحات به مرکز یاد شده ارسال شد.

N328/1394/12/17

۱۷ اسفند ۱۳۹۴ ۰۹:۱۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

درباره ما

در شانزدهم تیرماه 1363 تاسیس و در تاریخ سی ام مرداد ماه همان سال تحت شماره 53284 در اداره ثبت شرکت ها و مالکیت صنعتی به ثبت رسید و رتبه 53 را از منظر فروش در بین کل شرکت های ایرانی کسب نموده است این شرکت با استعانت از حضرت باری تعالی و با برخورداری از سرمایه انسانی مجرب و متخصص صنعت توزیع، در سراسر کشور به عنوان طلایه دار پخش دارو و تجهیزات مصرفی پزشکی، با رعایت بالاترین استانداردهای صنعت پخش، فعالیت می نماید. شرکت پخش رازی با در اختیار داشتن حدود 1000 نفر سرمایه انسانی، یک انبار مرکزی، 20 مرکز توزیع مجهز و برخورداری از ناوگان عظیم حمل و 

تماس با ما

  • تلفن : 66706812
  • نمابر : 66746309
  • info@razico.ir
  • تهران ، خیابان جمهوری اسلامی ، خیابان مسعود سعد ، پلاک 29 کد پستی: 1131685811 صندوق پستی: 363-11495