شرکت پخش رازی|نمایش جزییات خبر

کارگاه آموزشی آشنایی با قوانین و مقررات ملی، منطقه ای و بین المللی در حوزه غذا برگزار شد

کارگاه آموزشی آشنایی با قوانین و مقررات ملی، منطقه ای و بین المللی در حوزه غذا برگزار شد
معاون برنامه ریزی اداره کل نظارت و ارزیابی فرآورده های غذایی، آرایشی و بهداشتی سازمان غذا و دارو گفت: : کارگاه آموزشی آشنایی با قوانین و مقررات ملی، منطقه ای و بین المللی در حوزه غذا و اعتبار سنجی مراکز گواهی دهنده جهت کارشناسان این اداره کل برگزار شد.

دکتر منوچهر دادگر نژاد، معاون برنامه ریزی اداره کل نظارت و ارزیابی فرآورده های غذایی، آرایشی و بهداشتی سازمان غذا و دارو در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری سازمان غذا و دارو " ایفدونا " گفت: کارگاه آموزشی آشنایی با قوانین و مقررات ملی، منطقه ای و بین المللی در حوزه غذا  و اعتبار سنجی مراکز گواهی دهنده جهت کارشناسان این اداره کل و معاونت های غذا و دارو دانشگاه های علوم پزشکی با تدریس مهندس حسین نظریان برگزار شد.

وی افزود: این کارگاه آموزشی در محل مرکز آزمایشگاه های مرجع کنترل غذا و دارو برگزار شد.

دکتر دادگر نژاد خاطر نشان کرد: اهداف برگزاری این دوره، ارتقاء دانش و مهارت کارشناسان و با رویکرد اعتبار سنجی گواهی های ایمنی (
HACCP،HACCP DUTCH، ISO 22000،FSSC 22000،BRC،IFS،SQF) ارائه شده توسط شرکت های خارجی تولید کننده مواد غذایی جهت واردات محصولات به کشور می باشد.

N324/1394/12/17

 

۱۷ اسفند ۱۳۹۴ ۰۹:۰۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

درباره ما

در شانزدهم تیرماه 1363 تاسیس و در تاریخ سی ام مرداد ماه همان سال تحت شماره 53284 در اداره ثبت شرکت ها و مالکیت صنعتی به ثبت رسید و رتبه 53 را از منظر فروش در بین کل شرکت های ایرانی کسب نموده است این شرکت با استعانت از حضرت باری تعالی و با برخورداری از سرمایه انسانی مجرب و متخصص صنعت توزیع، در سراسر کشور به عنوان طلایه دار پخش دارو و تجهیزات مصرفی پزشکی، با رعایت بالاترین استانداردهای صنعت پخش، فعالیت می نماید. شرکت پخش رازی با در اختیار داشتن حدود 1000 نفر سرمایه انسانی، یک انبار مرکزی، 20 مرکز توزیع مجهز و برخورداری از ناوگان عظیم حمل و 

تماس با ما

  • تلفن : 66706812
  • نمابر : 66746309
  • info@razico.ir
  • تهران ، خیابان جمهوری اسلامی ، خیابان مسعود سعد ، پلاک 29 کد پستی: 1131685811 صندوق پستی: 363-11495