شرکت پخش رازی|نمایش جزییات خبر

برگزاری کارگاه آموزشی با موضوع " برچسب اصالت کالاهای سلامت محور – ضوابط و قوانین مربوطه

برگزاری کارگاه آموزشی با موضوع " برچسب اصالت کالاهای سلامت محور – ضوابط و قوانین مربوطه

در راستای مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان گلستان:

برگزاری کارگاه آموزشی با موضوع " برچسب اصالت کالاهای سلامت محور – ضوابط و قوانین مربوطه

به گزارش خبرنگار ایفدونا و به نقل از روابط عمومی معاونت غذا و دارو گلستان  ، مطابق برنامه های فرهنگ سازی و پیشگیرانه  در زمینه کاهش عرضه لوازم آرایشی و بهداشتی قاچاق و در راستای اجرای مصوبات کمیته فرهنگی کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان ، کارگاه آموزشی یکروزه  با موضوع " برچسب اصالت کالاهای سلامت محور – ضوابط و قوانین مربوطه "  جهت صنف فروشنده گان لوازم آرایشی و بهداشتی شهرستان گرگان و بازرسین ادارات صنعت ، معدن و تجارت شهرستان های تابعه استان در محل سالن اجتماعات اتاق اصناف شهرستان گرگان برگزار گردید.

به گزارش خبرنگار ایفدونا و به نقل از روابط عمومی معاونت غذا و دارو گلستان  ، مطابق برنامه های فرهنگ سازی و پیشگیرانه  در زمینه کاهش عرضه لوازم آرایشی و بهداشتی قاچاق و در راستای اجرای مصوبات کمیته فرهنگی کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان ، کارگاه آموزشی یکروزه  با موضوع " برچسب اصالت کالاهای سلامت محور – ضوابط و قوانین مربوطه "  جهت صنف فروشنده گان لوازم آرایشی و بهداشتی شهرستان گرگان و بازرسین ادارات صنعت ، معدن و تجارت شهرستان های تابعه استان در محل سالن اجتماعات اتاق اصناف شهرستان گرگان برگزار گردید.

 در این جلسه ابتدا  آقای اصغری ، رئیس اداره نظارت و بازرسی سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان ، ضمن خرسندی از برگزاری این گونه نشست ها و کارگاههای آموزشی آن را اقدامی مؤثر در راستای حمایت از مصرف کننده در خرید اجناس اصل و ایمن و حمایت از تولیدکننده های مجاز دانست. سپس آقای جاهدی ، دبیر کمیته پیشگیری و مبارزه با قاچاق کالاهای سلامت محور دانشگاه ، با تشریح موادی از قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز در خصوص برچسب اصالت کالاهای سلامت محور و سامانه ردیابی ، رهگیری و کنترل اصالت کالاهای سلامت محور( ttac ) به تشریح سیاست های سازمان غذا و دارو و آخرین دستورالعمل های مربوط به برچسب اصالت مطالب لازم را ارائه نمودند. ایشان با اشاره به اینکه ثبت شناسه رهگیری  برچسب های اصالت بر روی کالاهای سلامت از جمله لوازم آرایشی و بهداشتی از بهمن ماه سال 93 بصورت متمرکز و در سامانه ttac سازمان غذا و دارو انجام می شود تنها برچسب های مورد تأیید سازمان غذا و دارو را برچسب های جدید مجهز به سامانه پیامکی 20008822 دانستند و به همه فروشنده گان در خصوص عدم خرید و عرضه کالاهای بدون برچسب اصالت و یا دارای برچسب های متفرقه هشدارهای لازم را متذکر گردیدند. در پایان جلسه نیز بحث پرسش و پاسخ برگزار و به سؤالات و ابهامات حاضرین پاسخ داده شد.

N323/1394/12/17

 

۱۷ اسفند ۱۳۹۴ ۰۹:۰۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

درباره ما

در شانزدهم تیرماه 1363 تاسیس و در تاریخ سی ام مرداد ماه همان سال تحت شماره 53284 در اداره ثبت شرکت ها و مالکیت صنعتی به ثبت رسید و رتبه 53 را از منظر فروش در بین کل شرکت های ایرانی کسب نموده است این شرکت با استعانت از حضرت باری تعالی و با برخورداری از سرمایه انسانی مجرب و متخصص صنعت توزیع، در سراسر کشور به عنوان طلایه دار پخش دارو و تجهیزات مصرفی پزشکی، با رعایت بالاترین استانداردهای صنعت پخش، فعالیت می نماید. شرکت پخش رازی با در اختیار داشتن حدود 1000 نفر سرمایه انسانی، یک انبار مرکزی، 20 مرکز توزیع مجهز و برخورداری از ناوگان عظیم حمل و 

تماس با ما

  • تلفن : 66706812
  • نمابر : 66746309
  • info@razico.ir
  • تهران ، خیابان جمهوری اسلامی ، خیابان مسعود سعد ، پلاک 29 کد پستی: 1131685811 صندوق پستی: 363-11495