شرکت پخش رازی|نمایش جزییات خبر

تفاهم نامه همکاری بین سازمان غذا و دارو و سازمان اموال تملیکی به امضا رسید

تفاهم نامه همکاری بین سازمان غذا و دارو و سازمان اموال تملیکی به امضا رسید
در راستای تامین سلامت آحاد جامعه و صیانت از این امر خطیر و با توجه به اهمیت مصرف کالاهای سلامت محور و ارتباط مستقیم آن با با سلامت افراد جامعه، تفاهم نامه همکاری بین سازمان غذا و دارو و سازمان اموال تملیکی به امضا رسید.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری سازمان غذا و دارو " ایفدونا "، در راستای تامین سلامت آحاد جامعه و صیانت از این امر خطیر و با توجه به اهمیت مصرف کالاهای سلامت محور و ارتباط مستقیم آن با با سلامت افراد جامعه و جلوگیری از آسیب ناشی از استفاده کالاهای غیراصیل و فاقد کیفیت و ناسالم و در راستای اجرای فرامین و سیاست های کلی سلامت، ابلاغی از سوی مقام معظم رهبری و اجرای قوانین موضوعه وزارت بهداشت خصوصا قوانین مصوب 67 و 46 و 42  و قانونی تاسیس جمع آوری و فروش اموال تملیکی و قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز، تفاهم نامه همکاری بین سازمان غذا و دارو و سازمان اموال تملیکی به امضاء رسید.

این تفاهم نامه با حضور دکتر رسول دیناروند، معاون وزیر بهداشت و رئیس سازمان غذا و دارو و امین دلیری، مدیر عامل سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی به امضاء رسید.

هدف از این تفاهم نامه، تسهیل و شفاف سازی فرآیند اجرایی نگهداری، فروش و انهدام  و یا مجوز مصرف چرخه انسانی کالاهای مکشوفه قاچاق، متروکه و یا توقیفی سلامت محور می باشد.

N320/1394/12/17

 


۱۷ اسفند ۱۳۹۴ ۰۸:۵۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

درباره ما

در شانزدهم تیرماه 1363 تاسیس و در تاریخ سی ام مرداد ماه همان سال تحت شماره 53284 در اداره ثبت شرکت ها و مالکیت صنعتی به ثبت رسید و رتبه 53 را از منظر فروش در بین کل شرکت های ایرانی کسب نموده است این شرکت با استعانت از حضرت باری تعالی و با برخورداری از سرمایه انسانی مجرب و متخصص صنعت توزیع، در سراسر کشور به عنوان طلایه دار پخش دارو و تجهیزات مصرفی پزشکی، با رعایت بالاترین استانداردهای صنعت پخش، فعالیت می نماید. شرکت پخش رازی با در اختیار داشتن حدود 1000 نفر سرمایه انسانی، یک انبار مرکزی، 20 مرکز توزیع مجهز و برخورداری از ناوگان عظیم حمل و 

تماس با ما

  • تلفن : 66706812
  • نمابر : 66746309
  • info@razico.ir
  • تهران ، خیابان جمهوری اسلامی ، خیابان مسعود سعد ، پلاک 29 کد پستی: 1131685811 صندوق پستی: 363-11495