شرکت پخش رازی|نمایش جزییات خبر

برگزاری جلسه تایید صلاحیت آزمایشگاه های همکار و مجاز استان خوزستان

برگزاری جلسه تایید صلاحیت آزمایشگاه های همکار و مجاز استان خوزستان

مسوول ارزیابی و نظارت بر آزمایشگاه های همکار و مجاز معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی اهواز؛

برگزاری جلسه تایید صلاحیت آزمایشگاه های همکار و مجاز استان خوزستان

مسوول ارزیابی و نظارت بر آزمایشگاه های همکار و مجاز معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی اهواز از برگزاری جلسه تایید صلاحیت آزمایشگاه های همکار و مجاز استان خوزستان خبر داد.

به گزارش ایفدونا - Ifdona ، به نقل از روابط عمومی معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی اهواز، مهندس محمد رضا موحدی در حاشیه این جلسه که با حضور دکتر حسین برزگر معاون غذا و داروی این دانشگاه برگزار شد، اظهار کرد: این جلسه  پیرو تفویض اختیار تایید صلاحیت آزمایشگاه های همکار کنترل غذا و دارو در سطح استان از سوی آزمایشگاه مرجع کنترل غذا و داروی کشور تشکیل شد.
وی افزود: همچنین این جلسه به منظور بررسی امتیازات ارزیابی آزمایشگاه های مذکور و درخواست های واصله از سوی این آزمایشگاه ها در زمینه افزایش دامنه فعالیت و عملکرد این آزمایشگاه ها در طول سال صورت می گیرد.
مهندس موحدی در ادامه عنوان کرد: همچنین  این جلسه با حضور اعضای هیات علمی دانشگاه، معاون، مدیران و کارشناسان خبره معاونت غذا و داروی اهواز تشکیل شد. 
مسوول ارزیابی و نظارت بر آزمایشگاه های همکار و مجاز معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی اهواز؛در پایان گفت: ممیزی و ارزیابی این آزمایشگاه ها در طول سال به صورت مستمر توسط معاونت غذا و داروی اهواز به منظور اطمینان از نتایج آزمون های انجام شده  بر روی نمونه های ارسالی به این آزمایشگاه ها انجام و نتایج حاصله به آزمایشگاه مرجع کنترل غذا و داروی کشور گزارش می شود.

N306/1394/12/16

۱۶ اسفند ۱۳۹۴ ۰۹:۴۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

درباره ما

در شانزدهم تیرماه 1363 تاسیس و در تاریخ سی ام مرداد ماه همان سال تحت شماره 53284 در اداره ثبت شرکت ها و مالکیت صنعتی به ثبت رسید و رتبه 53 را از منظر فروش در بین کل شرکت های ایرانی کسب نموده است این شرکت با استعانت از حضرت باری تعالی و با برخورداری از سرمایه انسانی مجرب و متخصص صنعت توزیع، در سراسر کشور به عنوان طلایه دار پخش دارو و تجهیزات مصرفی پزشکی، با رعایت بالاترین استانداردهای صنعت پخش، فعالیت می نماید. شرکت پخش رازی با در اختیار داشتن حدود 1000 نفر سرمایه انسانی، یک انبار مرکزی، 20 مرکز توزیع مجهز و برخورداری از ناوگان عظیم حمل و 

تماس با ما

  • تلفن : 66706812
  • نمابر : 66746309
  • info@razico.ir
  • تهران ، خیابان جمهوری اسلامی ، خیابان مسعود سعد ، پلاک 29 کد پستی: 1131685811 صندوق پستی: 363-11495