شرکت پخش رازی|نمایش جزییات خبر

بازدید عضو شورای اسلامی شهر قزوین از غرفه معاونت غذا و دارو

بازدید عضو شورای اسلامی شهر قزوین از غرفه معاونت غذا و دارو
معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی قزوین در نمایشگاه جامع فرهنگ سلامت درخصوص عدم مصرف خودسرانه دارو ، توجه به نشانگرهای رنگی تغذیه ای بر روی فرآورده¬های غذایی و درج پروانه های بهداشتی به شهروندان اطلاع رسانی نمود.

توجه و پرداختن به کودکان و تلاش برای آموزش آنان و سرمایه گذاری برای ارتقاء سطح معلومات فرزندان در خانواده ها یکی از مهم ترین اقداماتی است که در بهبود و افزایش سطح سواد سلامت خانواده که خود جامعه ای کوچک به شمار می آید نقش موثر و بسزایی  خواهد داشت. مطالب مذکور بخشی از سخنان خانم اشدری، عضو شورای اسلامی شهر قزوین بود که طی بازدیدی که از غرفه معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی قزوین در نمایشگاه جامع فرهنگ سلامت داشت ، بیان نمود.

به گزارش روابط عمومی معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی قزوین ، این نمایشگاه که از سوم اسفند سال جاری در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی استان قزوین با محوریت فرهنگ جامع سلامت و در دو نوبت صبح و عصر برپا شد ، به آموزش فرهنگ سلامت و افزایش آگاهی خانواده ها در ابعاد مختلف پرداخت؛ که در این بین معاونت غذا و دارو دانشگاه نیز به آموزش کودکان و خانواده های آنان توجه ویژه داشت و درخصوص عدم مصرف خودسرانه دارو ، توجه به نشانگرهای رنگی تغذیه ای بر روی فرآورده­های غذایی و درج پروانه های بهداشتی به شهروندان اطلاع رسانی نمود.

N300/1394/12/15انتهای پیام /

 

۱۵ اسفند ۱۳۹۴ ۱۰:۱۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

درباره ما

در شانزدهم تیرماه 1363 تاسیس و در تاریخ سی ام مرداد ماه همان سال تحت شماره 53284 در اداره ثبت شرکت ها و مالکیت صنعتی به ثبت رسید و رتبه 53 را از منظر فروش در بین کل شرکت های ایرانی کسب نموده است این شرکت با استعانت از حضرت باری تعالی و با برخورداری از سرمایه انسانی مجرب و متخصص صنعت توزیع، در سراسر کشور به عنوان طلایه دار پخش دارو و تجهیزات مصرفی پزشکی، با رعایت بالاترین استانداردهای صنعت پخش، فعالیت می نماید. شرکت پخش رازی با در اختیار داشتن حدود 1000 نفر سرمایه انسانی، یک انبار مرکزی، 20 مرکز توزیع مجهز و برخورداری از ناوگان عظیم حمل و 

تماس با ما

  • تلفن : 66706812
  • نمابر : 66746309
  • info@razico.ir
  • تهران ، خیابان جمهوری اسلامی ، خیابان مسعود سعد ، پلاک 29 کد پستی: 1131685811 صندوق پستی: 363-11495