شرکت پخش رازی|نمایش جزییات خبر

وزیر کشاورزی و محیط زیست فنلاند با رئیس سازمان غذا و دارو دیدار و گفتگو کردند

وزیر کشاورزی و محیط زیست فنلاند با رئیس سازمان غذا و دارو دیدار و گفتگو کردند
وزیر کشاورزی و محیط زیست فنلاند و هیئت همراه با دکتر رسول دیناروند، معاون وزیر بهداشت و رئیس سازمان غذا و دارو دیدار و گفتگو کردند.
در این دیدار که در محل آزمایشگاه های کنترل مرجع سازمان غذا و دارو انجام شد، دکتر حسین رستگار، مدیر کل آزمایشگاه های کنترل مرجع سازمان غذا و دارو، دکتر علیرضا حسینی، مدیر امور بین الملل سازمان غذا و دارو و دیگر مدیران سازمان غذا و دارو حضور داشتند.

در این دیدار مدیران سازمان غذا و دارو فعالیت های خود را در حوزه های مختلف بیان کردند که مورد استقبال وزیر فنلاندی قرار گرفت.

همچنین وزیر فنلاندی و هیئت همراه نیز فعالیت های خود را در این جلسه تشریح کردند.

لازم به ذکر است بدر این دیدار بر همکاری های دو جانبه تاکید شد.
N299/1394/12/15

۱۵ اسفند ۱۳۹۴ ۱۰:۱۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

درباره ما

در شانزدهم تیرماه 1363 تاسیس و در تاریخ سی ام مرداد ماه همان سال تحت شماره 53284 در اداره ثبت شرکت ها و مالکیت صنعتی به ثبت رسید و رتبه 53 را از منظر فروش در بین کل شرکت های ایرانی کسب نموده است این شرکت با استعانت از حضرت باری تعالی و با برخورداری از سرمایه انسانی مجرب و متخصص صنعت توزیع، در سراسر کشور به عنوان طلایه دار پخش دارو و تجهیزات مصرفی پزشکی، با رعایت بالاترین استانداردهای صنعت پخش، فعالیت می نماید. شرکت پخش رازی با در اختیار داشتن حدود 1000 نفر سرمایه انسانی، یک انبار مرکزی، 20 مرکز توزیع مجهز و برخورداری از ناوگان عظیم حمل و 

تماس با ما

  • تلفن : 66706812
  • نمابر : 66746309
  • info@razico.ir
  • تهران ، خیابان جمهوری اسلامی ، خیابان مسعود سعد ، پلاک 29 کد پستی: 1131685811 صندوق پستی: 363-11495