شرکت پخش رازی|نمایش جزییات خبر

113واحد تولیدی مواد غذایی در استان کرمانشاه فعال هستند

113واحد تولیدی مواد غذایی در استان کرمانشاه فعال هستند
مدیر نظارت بر مواد غذایی،آرایشی بهداشتی معاونت غذا و داروی کرمانشاه گفت: هم اکنون 113واحد تولیدی موادغذایی در استان فعالیت می کنند که مورد نظارت مستمر قرار می گیرند

مدیر نظارت بر مواد غذایی،آرایشی بهداشتی معاونت غذا و داروی کرمانشاه گفت: هم اکنون 113واحد تولیدی موادغذایی در استان فعالیت می کنند که مورد نظارت مستمر قرار می گیرند.

به گزارش ایفدونا - Ifdona ،به نقل از روابط عمومی معاونت غذا و دارو کرمانشاه:

دکتر شهریار مستوفی اشاره به اینکه 47 واحد تولیدی موادغذایی نیز در استان غیر فعال هستند، اظهار داشت: 67مورد از واحد های تولیدی مواد غذایی در استان تنها دارای شناسه هستند و به صورت کارگاهی مشغول فعالیت هستند.

وی با بیان اینکه از ابتدای سال 38هزار و 993کیلو گرم مواد غذایی فاسد و غیر بهداشتی توقیف گردیده است، خاطر نشان نمود:6هزار و 382 کیلو گرم نیز تاکنون معدوم شده است.

مدیر نظارت بر مواد غذایی، آرایشی و بهداشتی معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه تصریح نمود: علاوه بر اقداماتی نظیر توقیف و معدوم سازی مواد غذایی فاسد و غیر بهداشتی 44مورد معرفی به مراجع قضایی نیز از ابتدای سال صورت گرفته است.

وی به بحث نظارت بر کارخانجات آرد و غنی سازی اسید فولیک و آهن در آنان پرداخت و اضافه نمود: کارخانجات آرد موظف هستند که از نظر غنی سازی اسید فولیک و آهن در آردهای تولیدی خود اقدام کنند و بعد آن را وارد شبکه توزیع کنند و در این راستا نظارت های کافی بر آنان وجود دارد.

دکتر مستوفی از ثبت 134مورد تخلف نانوایی های استان  از ابتدای سال در رابطه با استفاده از جوش شیرین خبر داد و یادآور شد:سال گذشته 394 مورد نمونه برداری از نانوایی های استان انجام شد که 124مورد تخلف گزارش شد.

وی در پایان یکی از مهمترین برنامه های این سازمان را پایش محصولات کشاورزی دانست وتاکید کرد: بحث پایش محصولات کشاورزی از نظر باقیمانده سموم و کود شیمیایی بررسی و نتایج آن در آزمایشگاه مشخص و درصورت عدم انطباق با میانگین مصرفی با متولیان امر مطرح خواهدشد.

N298/1394/12/15

 

۱۵ اسفند ۱۳۹۴ ۱۰:۱۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

درباره ما

در شانزدهم تیرماه 1363 تاسیس و در تاریخ سی ام مرداد ماه همان سال تحت شماره 53284 در اداره ثبت شرکت ها و مالکیت صنعتی به ثبت رسید و رتبه 53 را از منظر فروش در بین کل شرکت های ایرانی کسب نموده است این شرکت با استعانت از حضرت باری تعالی و با برخورداری از سرمایه انسانی مجرب و متخصص صنعت توزیع، در سراسر کشور به عنوان طلایه دار پخش دارو و تجهیزات مصرفی پزشکی، با رعایت بالاترین استانداردهای صنعت پخش، فعالیت می نماید. شرکت پخش رازی با در اختیار داشتن حدود 1000 نفر سرمایه انسانی، یک انبار مرکزی، 20 مرکز توزیع مجهز و برخورداری از ناوگان عظیم حمل و 

تماس با ما

  • تلفن : 66706812
  • نمابر : 66746309
  • info@razico.ir
  • تهران ، خیابان جمهوری اسلامی ، خیابان مسعود سعد ، پلاک 29 کد پستی: 1131685811 صندوق پستی: 363-11495