شرکت پخش رازی|نمایش جزییات خبر

احتمال تمدیدتاریخ ثبت نام پروانه الکترونیکی دارو خانه ها /ثبت نام در حال حاضر بلامانع است

احتمال تمدیدتاریخ ثبت نام پروانه الکترونیکی دارو خانه ها /ثبت نام در حال حاضر بلامانع است
کارشناس امور داروخانه ها،توزیع و داروهای تحت کنترل سازمان غذا و دارو ازاحتمال تمدیدتاریخ ثبت نام پروانه الکترونیکی دارو خانه ها خبر داد.

کارشناس امور داروخانه ها،توزیع و داروهای تحت کنترل سازمان غذا و دارو  در گفتگو با به ایفدنا  با بیان اینکه سازمان غذا و دارو در حال فراهم نمودن مقدمات راه اندازی سامانه مدیریت داروخانه های کشور می باشد در تشریح بیشتر عملکرد سامانه مذکور گفت: وظیفه اتوماسیون تمامی امور مرتبط با داروخانه ها از قبیل صدور مجوز و پروانه تأسیس، پروانه های مسئولین فنی، جابجایی محل داروخانه، انتقال سرمایه و ...  خواهد بود.

 

دکتر ابوالفضل همتی همچنین اضافه کرد: پس از راه اندازی این سامانه همه تعاملات مؤسسان و مسئولان فنی با واحد امور داروخانه دانشگاهها بصورت الکترونیکی انجام خواهد پذیرفت.

 وی تصریح کرد:جهت فراهم سازی مقدمات اجرای سامانه مدیریت امور داروخانه ها، سازمان غذا و دارو طرحی را جهت جمع آوری اطلاعات داروخانه های موجود و صدور پروانه الکترونیکی مختص داروخانه و مسئولین فنی تعریف نموده و داروخانه های کشور  را ملزم  کرده تا اطلاعات داروخانه، مؤسسین و مسئولین فنی خود را  تا 30 بهمن ماه سال جاری در این سیستم وارد نمایند.

 

دکتر همتی با محتمل دانستن تمدید تاریخ ثبت نام پروانه الکترونیکی   دارو خانه ها  تا 30خرداد ماه سال آینده  خاطر نشان کرد: با توجه به درخواست های متعدد متقاضیان امکان ثبت نام در سایت مذکور تا اطلاع ثانوی بلامانع است.

N297/1394/12/15

۱۵ اسفند ۱۳۹۴ ۱۰:۰۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

درباره ما

در شانزدهم تیرماه 1363 تاسیس و در تاریخ سی ام مرداد ماه همان سال تحت شماره 53284 در اداره ثبت شرکت ها و مالکیت صنعتی به ثبت رسید و رتبه 53 را از منظر فروش در بین کل شرکت های ایرانی کسب نموده است این شرکت با استعانت از حضرت باری تعالی و با برخورداری از سرمایه انسانی مجرب و متخصص صنعت توزیع، در سراسر کشور به عنوان طلایه دار پخش دارو و تجهیزات مصرفی پزشکی، با رعایت بالاترین استانداردهای صنعت پخش، فعالیت می نماید. شرکت پخش رازی با در اختیار داشتن حدود 1000 نفر سرمایه انسانی، یک انبار مرکزی، 20 مرکز توزیع مجهز و برخورداری از ناوگان عظیم حمل و 

تماس با ما

  • تلفن : 66706812
  • نمابر : 66746309
  • info@razico.ir
  • تهران ، خیابان جمهوری اسلامی ، خیابان مسعود سعد ، پلاک 29 کد پستی: 1131685811 صندوق پستی: 363-11495