شرکت پخش رازی|نمایش جزییات خبر

پایان اسفند ماه آخرین مهلت نام نویسی فروشندگان تجهیزات و ملزومات پزشکی در سامانه وزارت متیوع

پایان اسفند ماه آخرین مهلت نام نویسی فروشندگان تجهیزات و ملزومات پزشکی در سامانه وزارت متیوع
با آغاز اجرای طرح تحول سلامت در مراکز درمانی، خرید تجهیزات و ملزومات پزشکی به قیمت مصوب از طریق شبکه رسمی توزیع وزارت متبوع الزامی شده است.

به گزارش ایفدونا - Ifdona ،

 به نقل از روابط عمومی معاونت غذا و داروی دانشگاهعلوم پزشکی همدان، مسئول مهندسی و نگهداری تجهیزات پزشکی دانشگاه گفت: با این اقدام و با حذف واسطه ها علاوه بر کاهش و تثبیت قیمت ملزومات پزشکی مصرفی، از ورود کالای غیر مجاز نیز به مراکز درمانی وبهداشتی جلوگیری شده و اطمینان ا زاصالت کالای مورد نیاز بیماران حاصل شده است.

مهندس مراد حاصل افزود: بر اساس بخشنامه  اول اسفندماه امسال، رئیس سازمان غذا و داروی وزارت متبوع همه موسسات پزشکی و مراکز درمانی، آموزشی و پژوهشی شامل دولتی، خصوصی، خیریه، تامین اجتماعی، نیروهای مسلح و دیگر مراکز موظفند از ابتدای سال آینده تجهیزات و ملزومات پزشکی مورد نیاز خود را فقط از طریق تولید کنندگان، وارد کنندگان و یا توزیع کنندگان مجاز تجهیزات و ملزومات پزشکی دارای شناسنامه در پورتال اداره کل نظارت و ارزیابی تجهیزات و ملزومات پزشکی وزارت متبوع تهیه و تامین کنند.

وی اظهار کرد: با توجه به حساسیت موضوع پیشگفت و پیرو اطلاعیه ها و مکاتبه های متعدد با سازمان صنعت، معدن و تجارت استان، اتاق اصناف همدان و اتحادیه صنف تجهیزات پزشکی استان تاکید می شود آخرین مهلت ثبت مشخصات و حوزه فعالیت فعالان حوزه فروش تجهیزات وملزومات پزشکی سطح استان پایان سال جاری اعلام شده است و متقاضیان باید با تکمیل نام نویسی و بارگذاری مستندات نسبت به ارائه کد رهگیری ثبت نام به مدیریت تجهیزات پزشکی دانشگاه اقدام کنند.

مرادحاصل تاکید کرد: فعالیت فروشندگان اقلام یاد شده خارج از شبکه توزیع رسمی به منزله فروش کالای قاچاق و غیر مجاز بوده و موضوع بر اساس قوانین قابل پیگیری قضایی خواهد بود.

 

 N296/1394/12/15

۱۵ اسفند ۱۳۹۴ ۱۰:۰۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

درباره ما

در شانزدهم تیرماه 1363 تاسیس و در تاریخ سی ام مرداد ماه همان سال تحت شماره 53284 در اداره ثبت شرکت ها و مالکیت صنعتی به ثبت رسید و رتبه 53 را از منظر فروش در بین کل شرکت های ایرانی کسب نموده است این شرکت با استعانت از حضرت باری تعالی و با برخورداری از سرمایه انسانی مجرب و متخصص صنعت توزیع، در سراسر کشور به عنوان طلایه دار پخش دارو و تجهیزات مصرفی پزشکی، با رعایت بالاترین استانداردهای صنعت پخش، فعالیت می نماید. شرکت پخش رازی با در اختیار داشتن حدود 1000 نفر سرمایه انسانی، یک انبار مرکزی، 20 مرکز توزیع مجهز و برخورداری از ناوگان عظیم حمل و 

تماس با ما

  • تلفن : 66706812
  • نمابر : 66746309
  • info@razico.ir
  • تهران ، خیابان جمهوری اسلامی ، خیابان مسعود سعد ، پلاک 29 کد پستی: 1131685811 صندوق پستی: 363-11495