شرکت پخش رازی|نمایش جزییات خبر

دومین نشست هم اندیشی دبیران قطب های کشوری برگزار شد

دومین نشست هم اندیشی دبیران قطب های کشوری برگزار شد
دومین نشست هم اندیشی دبیران قطب های کشوری با حضور معاون وزیر بهداشت و رئیس سازمان غذا و دارو و مدیران سازمان و همچنین دبیران قطب های کشوری برگزار شد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری سازمان غذا و دارو " ایفدونا "، دومین نشست هم اندیشی دبیران قطب های کشوری با حضور دکتر رسول دیناروند، معاون وزیر بهداشت و رئیس سازمان غذا و دارو در محل آزمایشگاه های مرجع کنترل سازمان غذا و دارو برگزر شد.

در این نشست دکتر دیناروند، معاون وزیر بهداشت و رئیس سازمان غذا و دارو در خصوص سیاست ها و برنامه های سازمان غذا و دارو در خصوص قطب های کشوری سخنانی را بیان نمودند.

همچنین مهندس عباس مهدیزاده، دبیر شورای کشوری قطب ها، گزارشی از عملکرد قطب ها را ارائه نمود.

در این نشست همچنین دکتر مونا جابری دوست، مدیر کل آمار و فناوری اطلاعات سازمان غذا و دارو نیز سامانه جامع سازمان غذا و دارو را معرفی نمودند.

دبیران قطب ها نیز گزارشی از فعالیت های خود را ارائه نمودند.

همچنین دکتر نقی شهابی، معاون پشتیبانی و مدیریت منابع سازمان غذا و دارو نیز در این نشست گزارشی از عملکرد این اداره ارائه داد.

در پایان این نشست نیز با حضور رئیس سازمان غذا و دارو پرسش و پاسخ در رابطه با قطب ها صورت گرفت.

N295/1394/12/15


۱۵ اسفند ۱۳۹۴ ۰۹:۵۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

درباره ما

در شانزدهم تیرماه 1363 تاسیس و در تاریخ سی ام مرداد ماه همان سال تحت شماره 53284 در اداره ثبت شرکت ها و مالکیت صنعتی به ثبت رسید و رتبه 53 را از منظر فروش در بین کل شرکت های ایرانی کسب نموده است این شرکت با استعانت از حضرت باری تعالی و با برخورداری از سرمایه انسانی مجرب و متخصص صنعت توزیع، در سراسر کشور به عنوان طلایه دار پخش دارو و تجهیزات مصرفی پزشکی، با رعایت بالاترین استانداردهای صنعت پخش، فعالیت می نماید. شرکت پخش رازی با در اختیار داشتن حدود 1000 نفر سرمایه انسانی، یک انبار مرکزی، 20 مرکز توزیع مجهز و برخورداری از ناوگان عظیم حمل و 

تماس با ما

  • تلفن : 66706812
  • نمابر : 66746309
  • info@razico.ir
  • تهران ، خیابان جمهوری اسلامی ، خیابان مسعود سعد ، پلاک 29 کد پستی: 1131685811 صندوق پستی: 363-11495