شرکت پخش رازی|نمایش جزییات خبر

کشف 9 کیلو گرم زعفران تقلبی در کرمانشاه

کشف 9 کیلو گرم زعفران تقلبی در کرمانشاه
9 کیلو گرم زعفران تقلبی در یک منزل مسکونی توسط بازرسان مدیریت نظارت برمواد غذایی معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه کشف و توقیف شد.

به گزارش ایفدونا - Ifdona ، به نقل از روابط عمومی معاونت غذا و دارو کرمانشاه:

مدیر نظارت بر مواد غذایی معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: با توجه به گزارش های واصله مبنی بر بسته بندی غیرمجاز زعفران تقلبی در یک منزل مسکونی در یکی از شهرک های شهر کرمانشاه بازرسانمدیر نظارت بر مواد غذایی معاونت غذا و دارو در روز سه شنبه یازدهم اسفندماه با همکاری بازرسان سازمان صنعت و معدن و تجارت و همراهی مامورین محترم نیروی انتظامی پس از اخذ دستور از معاون محترم دادستان کرمانشاه به محل مذکور رفته و پس از بازرسی بیش از 9 کیلوگرم زعفران تقلبی کشف و توقیف کردند.

دکتر شهریار مستوفی افزود: مقدار یک کیلوگرم از این زعفران جهت آزمایش به آزمایشگاه کنترل غذا و دارو معاونت غذا و دارو ارسال گردید و پرونده جهت طی مراحل قانونی به مقامات قضایی ارجاع شد.

N287/1394/12/15
۱۵ اسفند ۱۳۹۴ ۰۹:۳۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

درباره ما

در شانزدهم تیرماه 1363 تاسیس و در تاریخ سی ام مرداد ماه همان سال تحت شماره 53284 در اداره ثبت شرکت ها و مالکیت صنعتی به ثبت رسید و رتبه 53 را از منظر فروش در بین کل شرکت های ایرانی کسب نموده است این شرکت با استعانت از حضرت باری تعالی و با برخورداری از سرمایه انسانی مجرب و متخصص صنعت توزیع، در سراسر کشور به عنوان طلایه دار پخش دارو و تجهیزات مصرفی پزشکی، با رعایت بالاترین استانداردهای صنعت پخش، فعالیت می نماید. شرکت پخش رازی با در اختیار داشتن حدود 1000 نفر سرمایه انسانی، یک انبار مرکزی، 20 مرکز توزیع مجهز و برخورداری از ناوگان عظیم حمل و 

تماس با ما

  • تلفن : 66706812
  • نمابر : 66746309
  • info@razico.ir
  • تهران ، خیابان جمهوری اسلامی ، خیابان مسعود سعد ، پلاک 29 کد پستی: 1131685811 صندوق پستی: 363-11495