شرکت پخش رازی|نمایش جزییات خبر

حمایت های بودجه ای بر اساس عملکرد معاونت ها/برنامه های سلامتی مردم را در اولویت قرار دهید

حمایت های بودجه ای بر اساس عملکرد معاونت ها/برنامه های سلامتی مردم را در اولویت قرار دهید
معاون پشتیبانی و مدیریت منابع سازمان غذا و دارو گفت: با توکل بر خدا و با برنامه ریزی می توان در کارها و فعالیت های خود موفق شویم و باید سلامتی مردم را در همه برنامه های خود در اولویت قرار دهیم.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری سازمان غذا و دارو ایفدونا، دکتر نقی شهابی، معاون پشتیبانی و مدیریت منابع سازمان غذا و دارو ، در دومین نشست هم اندیشی دبیران قطب های کشوری با بیان اینکه با توکل بر خدا و با برنامه ریزی می توان در کارها و فعالیت های خود موفق شویم اظهار داشت: در حوزه سلامت باید با جدیت قدم برداریم وسلامتی مردم را در همه برنامه های خود در اولویت قرار دهیم.

وی افزود: طرح تحول نظام سلامت یکی از موفقیت های دولت در حوزه سلامت بوده است و ما نیز در زمینه تامین بودجه به معاونت های غذا و دارو حمایت کرده و و این حمایت ها ادامه خواهد داشت.


دکتر شهابی بیان داشت: تامین بودجه به معاونت ها بر اساس عملکرد آن ها صورت می گیرد و امیدواریم معاونت ها در راستای سلامت مردم فعالیت های خود را در اولویت بگذارند.

N284/1394/12/15
۱۵ اسفند ۱۳۹۴ ۰۹:۱۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

درباره ما

در شانزدهم تیرماه 1363 تاسیس و در تاریخ سی ام مرداد ماه همان سال تحت شماره 53284 در اداره ثبت شرکت ها و مالکیت صنعتی به ثبت رسید و رتبه 53 را از منظر فروش در بین کل شرکت های ایرانی کسب نموده است این شرکت با استعانت از حضرت باری تعالی و با برخورداری از سرمایه انسانی مجرب و متخصص صنعت توزیع، در سراسر کشور به عنوان طلایه دار پخش دارو و تجهیزات مصرفی پزشکی، با رعایت بالاترین استانداردهای صنعت پخش، فعالیت می نماید. شرکت پخش رازی با در اختیار داشتن حدود 1000 نفر سرمایه انسانی، یک انبار مرکزی، 20 مرکز توزیع مجهز و برخورداری از ناوگان عظیم حمل و 

تماس با ما

  • تلفن : 66706812
  • نمابر : 66746309
  • info@razico.ir
  • تهران ، خیابان جمهوری اسلامی ، خیابان مسعود سعد ، پلاک 29 کد پستی: 1131685811 صندوق پستی: 363-11495