شرکت پخش رازی|نمایش جزییات خبر

پانزدهمین نمایشگاه بین المللی محیط زیست آغاز به کار کرد

پانزدهمین نمایشگاه بین المللی محیط زیست آغاز به کار کرد
- پانزدهمین نمایشگاه بین المللی محیط زیست امروز دوشنبه (دهم اسفندماه) با حضور رئیس سازمان حفاظت محیط زیست،رئیس بانک مرکزی، وزیران محیط زیست فنلاند و اتریش و قائم مقام وزیر محیط زیست ژاپن آغاز به کار کرد و تا 13 اسفندماه ادامه دارد.

33 شرکت خارجی از 20 کشور جهان در پانزدهمین نمایشگاه بین المللی محیط زیست حضور دارند و آخرین دستاوردهای خود در عرصه حفاظت محیط زیست، طبیعت، پایش آلودگی آب و هوا، بازیافت و بهینه سازی مصرف انرژی را ارائه می دهند.
پانزدهمین نمایشگاه بین المللی محیط زیست با شعار 'اقتصاد سبز دوران پساتحریم' با حضور 271 شرکت داخلی و 33 شرکت خارجی از 20 کشور جهان شامل انگلیس، آلمان، سوئد، فرانسه، آمریکا، ایرلند، کانادا، تایوان، بلژیک، ایتالیا، فنلاند، اسپانیا، چک، هلند، اتریش، برزیل، نیوزلند، دانمارک، ترکیه و سوییس به مدت 4 روز برگزار می شود و شرکت های خارجی حاضر در این نمایشگاه، آخرین دستاوردهای خود در عرصه حفاظت محیط زیست، تامین، تجهیز و نصب تجهیزات زیست محیطی، انرژی های پاک، بازیافت، تصفیه و بهینه سازی مصرف انرژی، پایش آلودگی هوا، آب و پساب و تجهیزات آزمایشگاه های معتمد را ارائه می دهند.
با توجه به دوران پساتحریم، برگزاری نمایشگاه محیط زیست فرصت مناسبی برای ارایه دستاوردهای شرکت های خارجی و داخلی و تبادل تجربیات زیست محیطی میان آنها است.
این نمایشگاه در فضایی بالغ بر 19 هزار مترمربع در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می شود و ساعت بازدید از آن از 10 تا 18 است.
با توجه به شعار نمایشگاه (اقتصاد سبز دوران پساتحریم)، بخشی از نتایج دوران پساتحریم به فناوری های سبز ارتباط پیدا خواهد کرد و انتظار می رود در این نمایشگاه و در آینده نزدیک شاهد حضور و فعالیت شرکت های خارجی در حوزه ورود فناوری های نوین در عرصه حفاظت از محیط زیست، طبیعت و منابع آب، انرژی های پاک، بازیافت، تصفیه و بهینه سازی مصرف انرژی در کشور باشیم.
مدیریت بهره وری انرژی و انرژی های تجدیدپذیر، مدیریت و بازیافت زباله و پسماند، مدیریت شهری، نظارت و اجرای پروژه های زیست محیطی، پروژه های تحقیقاتی و خدمات حفاظت از محیط زیست، کنترل، اندازه گیری و فناوری آزمایشگاهی، حمل و نقل عمومی و بهینه سازی مصرف سوخت، خودرو سبز و استانداردسازی خودروها، حفظ منابع طبیعی، ساختمان سازی سبز و مدیریت آب و فاضلاب از مهمترین زمینه های حضور در این نمایشگاه به شمار می روند.
ملاقات وزیر محیط زیست اتریش با معصومه ابتکار رئیس سازمان حفاظت از محیط زیست و امضای تفاهم نامه همکاری میان دو نهاد، بازدید معاونان سازمان محیط زیست از نمایشگاه، برگزاری مناظره هایی با موضوع مدیریت صید و شکار، آلودگی هوای کلانشهرها و اقدامات انجام شده، نشست های خبری معاونان سازمان محیط زیست و برگزاری پنل تخصصی با موضوع چالش های حقوقی محیط زیست برخی از برنامه های جانبی این نمایشگاه است.
همچنین هشتمین نمایشگاه بین المللی 'انرژی های نو ، تجدیدپذیر، بهره وری و صرفه جویی' نیز در کنار پانزدهمین نمایشگاه بین المللی محیط زیست در سالن های 6 و 7 نمایشگاه بین المللی تهران برگزار می شود.

N280/1394/12/10

 

۱۰ اسفند ۱۳۹۴ ۱۲:۳۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

درباره ما

در شانزدهم تیرماه 1363 تاسیس و در تاریخ سی ام مرداد ماه همان سال تحت شماره 53284 در اداره ثبت شرکت ها و مالکیت صنعتی به ثبت رسید و رتبه 53 را از منظر فروش در بین کل شرکت های ایرانی کسب نموده است این شرکت با استعانت از حضرت باری تعالی و با برخورداری از سرمایه انسانی مجرب و متخصص صنعت توزیع، در سراسر کشور به عنوان طلایه دار پخش دارو و تجهیزات مصرفی پزشکی، با رعایت بالاترین استانداردهای صنعت پخش، فعالیت می نماید. شرکت پخش رازی با در اختیار داشتن حدود 1000 نفر سرمایه انسانی، یک انبار مرکزی، 20 مرکز توزیع مجهز و برخورداری از ناوگان عظیم حمل و 

تماس با ما

  • تلفن : 66706812
  • نمابر : 66746309
  • info@razico.ir
  • تهران ، خیابان جمهوری اسلامی ، خیابان مسعود سعد ، پلاک 29 کد پستی: 1131685811 صندوق پستی: 363-11495