شرکت پخش رازی|نمایش جزییات خبر

از 20 فروردین 95،توزیع، عرضه و فروش اقلام ارتوپدی بدون برچسب کنترل اصالت ممنوع است

از 20 فروردین 95،توزیع، عرضه و فروش اقلام ارتوپدی بدون برچسب کنترل اصالت ممنوع است
مدیر کل نظارت و ارزیابی تجهیزات و ملزومات پزشکی سازمان غذا و دارو گفت: ، توزیع، عرضه و فروش اقلام ارتوپدی بدون برچسب کنترل اصالت از مورخه 20 فروردین 95 ممنوع خواهد بود.

مدیر کل نظارت و ارزیابی تجهیزات و ملزومات پزشکی سازمان غذا و دارو:

از 20 فروردین 95،توزیع، عرضه و فروش اقلام ارتوپدی بدون برچسب کنترل اصالت ممنوع است

مدیر کل نظارت و ارزیابی تجهیزات و ملزومات پزشکی سازمان غذا و دارو گفت: ، توزیع، عرضه و فروش اقلام ارتوپدی بدون برچسب کنترل اصالت از مورخه 20 فروردین 95  ممنوع خواهد بود.

مهندس سید حسین صفوی، مدیر کل نظارت و ارزیابی تجهیزات و ملزومات پزشکی سازمان غذا و دارو در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری سازمان غذا و دارو " ایفدونا " در مورد بخشنامه صادر شده از در مورد بخشنامه ارسال شده اقلام ارتوپدی تجهیزات و ملزومات پزشکی گفت: طبق این بخشنامه، توزیع، عرضه و فروش اقلام ارتوپدی بدون برچسب کنترل اصالت از مورخه 20 فروردین 95  ممنوع خواهد بود.

وی افزود: بر اساس این بخشنامه، شرکت های مربوطه موظف هستند  تا پایان سالجاری الزامات مورد نیاز این طرح را اجرا کنند( الزامات را می توانند در سایت تجهیزات پزشکی به آدرس
imed.ir مشاهده نمایند.)

مهندس صفوی اظهار داشت: تمامی شرکت های ارتوپدی، راهنما و مستندات ارائه شده در سایت اداره کل تجهیزات پزشکی و سایت سازمان غذا و دارو در خصوص درج /الصاق برچسب اصالت را مطالعه و پیاده سازی نمایند.

مدیر کل نظارت و ارزیابی تجهیزات و ملزومات پزشکی سازمان غذا و دارو در ادامه بیان داشت: شرکت ها در صورت نداشتن توانایی فنی یا زیر ساختی لازم می توانند برون سپاری شناسه گذاری به شرکت های پیمانکار را داشته باشند ولی مسئولیت صحت و اعتبار شناسه ها و تمامی موارد با شرکت صاحب پروانه خواهد بود.

مهندس صفوی در پایان گفت: شرکت ها می توانند از آدرس الکترونیکی سایت سازمان غذا و دارو به آدرس (
fda.gov.ir/item/1717) اطلاعات سوابق شرکت های مجری قبلی طرح اصالت را مشاهده نمایند.

N240/1394/12/8
۸ اسفند ۱۳۹۴ ۱۶:۰۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

درباره ما

در شانزدهم تیرماه 1363 تاسیس و در تاریخ سی ام مرداد ماه همان سال تحت شماره 53284 در اداره ثبت شرکت ها و مالکیت صنعتی به ثبت رسید و رتبه 53 را از منظر فروش در بین کل شرکت های ایرانی کسب نموده است این شرکت با استعانت از حضرت باری تعالی و با برخورداری از سرمایه انسانی مجرب و متخصص صنعت توزیع، در سراسر کشور به عنوان طلایه دار پخش دارو و تجهیزات مصرفی پزشکی، با رعایت بالاترین استانداردهای صنعت پخش، فعالیت می نماید. شرکت پخش رازی با در اختیار داشتن حدود 1000 نفر سرمایه انسانی، یک انبار مرکزی، 20 مرکز توزیع مجهز و برخورداری از ناوگان عظیم حمل و 

تماس با ما

  • تلفن : 66706812
  • نمابر : 66746309
  • info@razico.ir
  • تهران ، خیابان جمهوری اسلامی ، خیابان مسعود سعد ، پلاک 29 کد پستی: 1131685811 صندوق پستی: 363-11495