شرکت پخش رازی|نمایش جزییات خبر

کسب رتبه علمی دانشیاری معاون غذا ودارو دانشگاه علوم پزشکی زابل

کسب رتبه علمی دانشیاری معاون غذا ودارو دانشگاه علوم پزشکی زابل
دکتر عبدالحسین میری معاون غذا وداروی دانشگاه علوم پزشکی زابل موفق به کسب رتبه علمی دانشیاری شد.

افتخاری دیگر برای دانشگاه علوم پزشکی زابل

کسب رتبه علمی دانشیاری معاون غذا ودارو دانشگاه علوم پزشکی زابل

دکتر عبدالحسین میری معاون غذا وداروی دانشگاه علوم پزشکی زابل موفق به کسب رتبه علمی دانشیاری شد.

 

به گزارش ایفدونا - Ifdona ،به نقل از روابط عمومی معاونت غذا ودارو دانشگاه علوم پزشکی زابل،معاون غذا وداروی دانشگاه علوم پزشکی زابل گفت: پویایی جامعه مرهون تلاشهای بی وقفه ی افرادی است که با بهره گیری از دانش فنی چرخهای اقتصادی کشور را به حرکت در آورده و ضامن بقاء و توسعه پایدار کشور است.
دکتر عبدالحسین میری افزود:علم و پیشرفت علمی و فراگیری نیاز اول کشور است و پرچم کشور عزیزمان در صورت پیشرفت علمی، درجهان سربلند و پیروز خواهد ماند.
 از این رو همزمان با پنجم اسفند سالروز بزرگداشت دانشمند بزرگ اسلامی حکیم خواجه نصیرالدین طوسی، تلاش های بی وقفه افرادی که با سعی و همت در پیشرفت علم باعث رسیدن کشور به عزمت علمی میشود باید تقدیر وتشکر کرد.
 بدینوسیله کارکنان معاونت غذا ودارو دانشگاه علوم پزشکی زابل ارتقای علمی دکتر عبدالحسین میری معاون غذا ودارو دانشگاه علوم پزشکی زابل رابه رتبه دانشیاری به ایشان و جامعه دانشگاهی سازمان غذا ودارو تبریک عرض نموده و توفیق روزافزون ایشان و دیگر اساتید را درکسب درجات علمی بالاتر از درگاه ایزدمنان مسئلت دارند.

N231/1394/12/8

 

۸ اسفند ۱۳۹۴ ۰۹:۰۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

درباره ما

در شانزدهم تیرماه 1363 تاسیس و در تاریخ سی ام مرداد ماه همان سال تحت شماره 53284 در اداره ثبت شرکت ها و مالکیت صنعتی به ثبت رسید و رتبه 53 را از منظر فروش در بین کل شرکت های ایرانی کسب نموده است این شرکت با استعانت از حضرت باری تعالی و با برخورداری از سرمایه انسانی مجرب و متخصص صنعت توزیع، در سراسر کشور به عنوان طلایه دار پخش دارو و تجهیزات مصرفی پزشکی، با رعایت بالاترین استانداردهای صنعت پخش، فعالیت می نماید. شرکت پخش رازی با در اختیار داشتن حدود 1000 نفر سرمایه انسانی، یک انبار مرکزی، 20 مرکز توزیع مجهز و برخورداری از ناوگان عظیم حمل و 

تماس با ما

  • تلفن : 66706812
  • نمابر : 66746309
  • info@razico.ir
  • تهران ، خیابان جمهوری اسلامی ، خیابان مسعود سعد ، پلاک 29 کد پستی: 1131685811 صندوق پستی: 363-11495