شرکت پخش رازی|نمایش جزییات خبر

هم اندیشی کارشناسان آزمایشگاه های اهواز و همدان

هم اندیشی کارشناسان آزمایشگاه های اهواز و همدان
به منظورارتقای عملکرد آزمایشگاه های اهواز و همدان، کارشناسان دو آزمایشگاه با حضور در آزمایشگاه معاونت غذا و داروی اهواز به بحث و تبادل نظر پرداختند.

 

        به نقل از  روابط عمومی معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی اهواز، مهندس رضا زاده‌دباغ امروز اظهار کرد: مهم‌ترین مزیت هم‌اندیشی کارشناسان آزمایشگاه‌های اهواز و همدان علاوه بر انتقال تجربیات و دانش عملی، دست‌یابی به راه‌کارهای جدید برای ارتقای عملکرد در تمامی روش‌های اجراییGLP یا همان عملکرد خوب آزمایشگاهی است.

وی افزود: کارشناسان آزمایشگاه کنترل کیفی معاونت غذا و داروی همدان از نزدیک با نرم‌افزارها، مستندات و سوابق تمامی روش‌های اجرایی آزمایشگاه اهواز آشنا شدند.

مدیر آزمایشگاه کنترل کیفی موادغذایی معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی اهواز با بیان اینکه این کارشناسان با فرآیندهای عملیاتی و اجرایی در حال انجام این آزمایشگاه آشنا شدند، تصریح کرد: در بخشی از این هم‌اندیشی نیز موضوع اعتبار بخشی روش‌های اندازه‌گیری آزمایشگاهی و محاسبه عدم قطعیت نتایج صادره توسط آزمایشگاه مطرح شد.

زاده‌دباغ بیان کرد: کارشناسان این دو آزمایشگاه مهم‌ترین مشکلات در عدم دست‌یابی به صحت و دقت لازم و ایده‌آل در نتایج صادره از آزمایشگاه را حجم بالای نمونه‌های دریافتی، کمبود نیروی کارشناس، متخصص، عدم وجود دستورالعمل‌های شفاف و روش‌های اجرایی مشخص عنوان کردند.

 

N224/1394/12/8

۸ اسفند ۱۳۹۴ ۰۸:۱۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

درباره ما

در شانزدهم تیرماه 1363 تاسیس و در تاریخ سی ام مرداد ماه همان سال تحت شماره 53284 در اداره ثبت شرکت ها و مالکیت صنعتی به ثبت رسید و رتبه 53 را از منظر فروش در بین کل شرکت های ایرانی کسب نموده است این شرکت با استعانت از حضرت باری تعالی و با برخورداری از سرمایه انسانی مجرب و متخصص صنعت توزیع، در سراسر کشور به عنوان طلایه دار پخش دارو و تجهیزات مصرفی پزشکی، با رعایت بالاترین استانداردهای صنعت پخش، فعالیت می نماید. شرکت پخش رازی با در اختیار داشتن حدود 1000 نفر سرمایه انسانی، یک انبار مرکزی، 20 مرکز توزیع مجهز و برخورداری از ناوگان عظیم حمل و 

تماس با ما

  • تلفن : 66706812
  • نمابر : 66746309
  • info@razico.ir
  • تهران ، خیابان جمهوری اسلامی ، خیابان مسعود سعد ، پلاک 29 کد پستی: 1131685811 صندوق پستی: 363-11495