شرکت پخش رازی|نمایش جزییات خبر

استقرار تمام وقت نمایندگان معاونت غذا و دارو دانشکده علوم پزشکی آبادان در گمرک آبادان

استقرار تمام وقت نمایندگان معاونت غذا و دارو دانشکده علوم پزشکی آبادان در گمرک آبادان
به منظور کنترل مواد غذایی وارداتی برای تعطیلات نوروز
استقرار تمام وقت نمایندگان معاونت غذا و دارو دانشکده علوم پزشکی آبادان در گمرک آبادان

به منظور کنترل مواد غذایی وارداتی برای تعطیلات نوروز

استقرار تمام وقت نمایندگان معاونت غذا و دارو دانشکده علوم پزشکی آبادان در گمرک آبادان

معاون غذا و دارو دانشکده علوم پزشکی آبادان از استقرار تمام وقت نمایندگان معاونت غذا و دارو در گمرک برای کنترل مواد غذایی وارداتی خبر داد.

به گزارش خبرگزاری ایفدونا ،به نقل از روابط عمومی معاونت غذا و دارو آبادان 

معاون غذا و دارو دانشکده علوم پزشکی آبادان از استقرار تمام وقت نمایندگان معاونت غذا و دارو در گمرک برای کنترل مواد غذایی وارداتی خبر داد. دکتر مرتضی جعفری امروز در گفت‌وگو با روابط عمومی معاونت غذا و دارو در آبادان، در خصوص اهم برنامه‌های این معاونت در سطح حوزه فعالیت دانشکده علوم پزشکی آبادان اظهار کرد: در مرحله تصویب برنامه‌های خود برای تعطیلات عید نوروز قرار داریم و طی جلساتی که برگزار خواهد شد کلیات این برنامه‌ها به اطلاع عموم خواهد رسید. وی ادامه داد: در برنامه‌های خود مواردی را گنجانده که در تعطیلات نوروز شهروندان و میهمانان نوروزی به کمتر مشکلی برخورد کنند، در همین راستا بنا داریم تمام داروخانه‌های شبانه‌روزی به‌صورت 24 ساعته به شهروندان خدمات ارائه کنند. معاون غذا و دارو دانشکده علوم پزشکی آبادان تصریح کرد: همچنین به تمام داروخانه‌های مجوز دهیم تا در روزهای تعطیل نیز به فعالیت خود ادامه دهند. جعفری افزود: به تمام بیمارستان‌ها اعلام کرده‌ایم که ذخیره دارویی خود را تکمیل کنند تا در ایام تعطیلات به مشکل خاصی برخورد نکنیم. وی عنوان کرد: از هم‌اکنون نیز نمایندگان خود را در گمرک آبادان و خرمشهر مستقر کرده‌ایم تا از ورود محصولات غذایی فاسد و بدون تاریخ‌مصرف جلوگیری شود و خوراکی‌های وارداتی را کنترل کنند. معاون غذا و دارو دانشکده علوم پزشکی آبادان از استقرار مأموران این معاونت در سطح شهر و نظارت بر کار اغذیه‌فروشان خبر داد و تأکید کرد: سامانه 1490 معاونت غذا و دارو نیز جهت پاسخگویی و دریافت انتقاد و یا پیشنهادات در ایام تعطیلات فعال خواهد بود. جعفری به استقرار کشیک در ستاد معاونت غذا و داروی دانشکده علوم پزشکی آبادان اشاره کرد و گفت: پمفلت‌هایی نیز توسط این معاونت در اختیار شهروندان و میهمانان نوروزی قرار خواهد گرفت که در آن آدرس و شماره تلفن تمامی داروخانه‌های و مراکز درمانی شهرهای آبادان، خرمشهر و شادگان و شهرهای تحت مجموعه دانشکده علوم پزشکی آبادان وجود دارد. وی در پایان خاطرنشان کرد: همچنین در قسمت‌های شلوغ شهر، همچون فرودگاه و ترمینال بنرهایی جهت اطلاع‌رسانی و آموزش مردم نسبت به استفاده و یا عدم آن از غذا و دارو نصب خواهد شد.

N223/1394/12/8

 

۸ اسفند ۱۳۹۴ ۰۸:۰۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

درباره ما

در شانزدهم تیرماه 1363 تاسیس و در تاریخ سی ام مرداد ماه همان سال تحت شماره 53284 در اداره ثبت شرکت ها و مالکیت صنعتی به ثبت رسید و رتبه 53 را از منظر فروش در بین کل شرکت های ایرانی کسب نموده است این شرکت با استعانت از حضرت باری تعالی و با برخورداری از سرمایه انسانی مجرب و متخصص صنعت توزیع، در سراسر کشور به عنوان طلایه دار پخش دارو و تجهیزات مصرفی پزشکی، با رعایت بالاترین استانداردهای صنعت پخش، فعالیت می نماید. شرکت پخش رازی با در اختیار داشتن حدود 1000 نفر سرمایه انسانی، یک انبار مرکزی، 20 مرکز توزیع مجهز و برخورداری از ناوگان عظیم حمل و 

تماس با ما

  • تلفن : 66706812
  • نمابر : 66746309
  • info@razico.ir
  • تهران ، خیابان جمهوری اسلامی ، خیابان مسعود سعد ، پلاک 29 کد پستی: 1131685811 صندوق پستی: 363-11495