شرکت پخش رازی|نمایش جزییات خبر

سلامت جزء اولویت های دولت است

سلامت جزء اولویت های دولت است
سلامت جزء اولویت های دولت است/امیدواریم مجلس آینده حامی سلامت باشد/در تعامل با مجلس وظایف خود را انجام می دهیم
معاون وزیر بهداشت و رئیس سازمان غذا و دارو گفت: امیدواریم با توجه به اینکه سلامت جزء اولویت های دولت است، مجلس نیز حامی سلامت باشد.

معاون وزیر بهداشت و رئیس سازمان غذا و دارو گفت: امیدواریم با توجه به اینکه سلامت جزء اولویت های دولت است، مجلس نیز حامی سلامت باشد.

دکتر رسول دیناروند، معاون وزیر بهداشت و رئیس سازمان غذا و دارو در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری سازمان غذا و دارو  " ایفدونا " در مورد انتخابات مجلس گفت: امیدواریم با توجه به اینکه سلامت جزء اولویت های دولت است، مجلس نیز حامی سلامت باشد.

وی افزود: سلامت یکی از اولویت های مهم  مردم است و یکی از دستاوردهای مهم دولت تدبیر و امید، حوزه سلامت است.

دکتر دیناروند اظهار داشت: امیدواریم مجلس آینده نیز حامی سلامت باشد که وزارت بهداشت متولی سلامت جامعه است بتواند وظایف خود را به نحو احسن انجام دهد.

رئیس سازمان غذا و دارو در ادامه گفت: مجلس شورای اسلامی قانون گذار می باشد و ما در تعامل با مجلس وظایف خود را انجام می دهیم.

دکتر دیناروند خاطر نشان کرد: جایگاه مجلس نیز به گفته امام خمینی ( ره ) مشخص است و در رأس امور است و تحلیل ما در مورد مجلس گذشته و آینده تفاوتی ندارد و جاهایی که نقاط قوت است حمایت و تشکر می کنیم و در جاهایی نیز که ضعف می باشد نظرات خود را ارائه می دهیم.

 

N190/1394/12/5

۵ اسفند ۱۳۹۴ ۱۱:۰۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

درباره ما

در شانزدهم تیرماه 1363 تاسیس و در تاریخ سی ام مرداد ماه همان سال تحت شماره 53284 در اداره ثبت شرکت ها و مالکیت صنعتی به ثبت رسید و رتبه 53 را از منظر فروش در بین کل شرکت های ایرانی کسب نموده است این شرکت با استعانت از حضرت باری تعالی و با برخورداری از سرمایه انسانی مجرب و متخصص صنعت توزیع، در سراسر کشور به عنوان طلایه دار پخش دارو و تجهیزات مصرفی پزشکی، با رعایت بالاترین استانداردهای صنعت پخش، فعالیت می نماید. شرکت پخش رازی با در اختیار داشتن حدود 1000 نفر سرمایه انسانی، یک انبار مرکزی، 20 مرکز توزیع مجهز و برخورداری از ناوگان عظیم حمل و 

تماس با ما

  • تلفن : 66706812
  • نمابر : 66746309
  • info@razico.ir
  • تهران ، خیابان جمهوری اسلامی ، خیابان مسعود سعد ، پلاک 29 کد پستی: 1131685811 صندوق پستی: 363-11495