شرکت پخش رازی|نمایش جزییات خبر

هرگونه الگوی جدید زیست محیطی باید ارزیابی شود

هرگونه الگوی جدید زیست محیطی باید ارزیابی شود
رییس انجمن ارزیابی محیط زیست ایران تاکید کرد: هر گونه الگوی جدید زیست محیطی باید مورد ارزیابی قرار گیرد.

به گزارش خبرنگار علمی ایران دکتر مجید مخدوم در پنل آمایش ، محیط زیست و توازن منطقه ای در همایش تبیین برنامه ششم توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی و اولین برنامه اقتصاد مقاومتی ( 1399 – 1395) ، در سالن اجلاس سران افزود: در سطح جهانی 44 سال بحث و بررسی و چانه زنی انجام شد که در نهایت منجر به توسعه پایدار شده است.
وی گفت: دنیا در برنامه توسعه پایدار، فقر زدایی، کاهش گازهای گلخانه ای و بسیاری از موارد را تصویب کرده و ایران نیز در آن حضور دارد، کشور باید هم در داخل و هم در سطح بین المللی ، تعهدات محیط زیستی خود را انجام دهد.
وی یادآور شد: باید نگاه ما به توسعه و الگوها دگرگون شود، اگر نگاه ما در این موارد مثل گذشته باشد ایران نمی تواند محیط زیست خود را نجات دهد.
وی گفت: اگر توقف تخریب محیط زیست ، آلودگی محیط شهرها ، ریزگردها ، آلودگی دریای خزر و عمان و یا بهبود کمیت و کیفیت دریاچه ارومیه ، زاینده رود و کارون صورت نگیرد، دیگر محیط زیست برگشت پذیر نخواهد بود.
مخدوم افزود: باید در مکان یابی به ارزیابی زیست محیطی توجه شود ، اگر به طور جد در مکان یابی منطقه مکران ، بدون توجه به ارزیابی زیست محیطی و استراتژیکی عمل شود فاجعه ای بدتر از عسلویه خواهیم داشت.
این پنل با حضور معصومه ابتکار رییس سازمان حفاظت از محیط زیست و برخی از مسوولان سازمان مدیریت و برنامه ریزی و برخی از اساتید دانشگاه برگزار شد.

N214/1394/12/5
۵ اسفند ۱۳۹۴ ۰۸:۴۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

درباره ما

در شانزدهم تیرماه 1363 تاسیس و در تاریخ سی ام مرداد ماه همان سال تحت شماره 53284 در اداره ثبت شرکت ها و مالکیت صنعتی به ثبت رسید و رتبه 53 را از منظر فروش در بین کل شرکت های ایرانی کسب نموده است این شرکت با استعانت از حضرت باری تعالی و با برخورداری از سرمایه انسانی مجرب و متخصص صنعت توزیع، در سراسر کشور به عنوان طلایه دار پخش دارو و تجهیزات مصرفی پزشکی، با رعایت بالاترین استانداردهای صنعت پخش، فعالیت می نماید. شرکت پخش رازی با در اختیار داشتن حدود 1000 نفر سرمایه انسانی، یک انبار مرکزی، 20 مرکز توزیع مجهز و برخورداری از ناوگان عظیم حمل و 

تماس با ما

  • تلفن : 66706812
  • نمابر : 66746309
  • info@razico.ir
  • تهران ، خیابان جمهوری اسلامی ، خیابان مسعود سعد ، پلاک 29 کد پستی: 1131685811 صندوق پستی: 363-11495