شرکت پخش رازی|نمایش جزییات خبر

سلامت مردان ،ضامن سلامت خانواده

سلامت مردان ،ضامن سلامت خانواده
مدیر نظارت بر دارو و مواد مخدر دانشکده علوم پزشکی آبادان : به دلیل نظارت داروسازان در داروخانه ها امکان وجود اجناس تقلبی به صفر می رسد.

به مناسبت روز ملی سلامت مردان ایران

سلامت مردان ،ضامن سلامت خانواده/به دلیل نظارت داروسازان در داروخانه ها امکان وجود اجناس تقلبی به صفر      می رسد.

مدیر نظارت بر دارو و مواد مخدر دانشکده علوم پزشکی آبادان : به دلیل نظارت داروسازان در داروخانه ها امکان وجود اجناس تقلبی به صفر می رسد.

به گزارش خبرگزاری ایفدونا ،به نقل از روابط عمومی معاونت غذا و دارو آبادان

دکتر جمشید مریدی مدیر نظارت بر دارو و مواد مخدر دانشکده علوم پزشکی آبادان صبح امروز در مصاحبه با روابط عمومی معاونت غذا و دارو آبادان . به مناسبت روز ملی سلامت مردان ایران(سما)گفتند: از آنجایی که جایگاه مردان در خانواده به عنوان سرپرست خانواده بسیار مهم است لذا سلامت مردان،ضامن سلامت خانواده می باشد.مردان سالم پشتوانه مناسب برای داشتن خانواده سالم وبه تبع آن جامعه سالم هستند.تامین سلامت مردان جوان بهترین راه برای شروع یک زندگی سالم است .اگر جوان امروز سالم باشد ،راه فردا هم روشن خواهد بود.

ایشان افزودند:متاسفانه آمار اعتیاد به انواع مواد مخدر وقرص های روانگردان روز به روز افزایش می یابد . ودر این خصوص آمار مردان نیز بیشتر از زنان می باشد.که این موضوع با توجه به نقش مردان در خانواده می تواند ضربات جبران ناپذیری به پیکر خانواده و جامعه وارد سازد.

دکتر مریدی در ادامه با بیان اینکه در خیلی موارد شروع اعتیاد با قرص ها ومکمل هایی است که جوانان برای اهداف تفریحی،ورزشی و...از مراکز غیر مجاز عرضه مانند سوپری ها ،عطاری ها، مکمل فروشی ها، باشگاه های بدنسازی و....خریداری می کنند .گفتند:در راستای مبارزه با اعتیاد این مدیریت ضمن اجرای دستورالعمل های لازم در خصوص تهیه داروهای ترک اعتیاد وتوزیع آن به مراکز MMT با انجام بازرسی های منظم به همراه نیروی انتظامی اقدام به جمع آوری این اقلام قاچاق وتقلبی می نماید.

در آخر ضمن توصیه به خانواده ها و بالاخص جوانان به خرید انواع دارو ومکمل از داروخانه ها گفتند: در  داروخانه ها به دلیل وجود داروسازان محترم و کار نظارتی آنها وجود اجناس تقلبی تقریبا به صفر می رسد. 

N207/1394/12/4

 

 

۴ اسفند ۱۳۹۴ ۱۴:۲۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

درباره ما

در شانزدهم تیرماه 1363 تاسیس و در تاریخ سی ام مرداد ماه همان سال تحت شماره 53284 در اداره ثبت شرکت ها و مالکیت صنعتی به ثبت رسید و رتبه 53 را از منظر فروش در بین کل شرکت های ایرانی کسب نموده است این شرکت با استعانت از حضرت باری تعالی و با برخورداری از سرمایه انسانی مجرب و متخصص صنعت توزیع، در سراسر کشور به عنوان طلایه دار پخش دارو و تجهیزات مصرفی پزشکی، با رعایت بالاترین استانداردهای صنعت پخش، فعالیت می نماید. شرکت پخش رازی با در اختیار داشتن حدود 1000 نفر سرمایه انسانی، یک انبار مرکزی، 20 مرکز توزیع مجهز و برخورداری از ناوگان عظیم حمل و 

تماس با ما

  • تلفن : 66706812
  • نمابر : 66746309
  • info@razico.ir
  • تهران ، خیابان جمهوری اسلامی ، خیابان مسعود سعد ، پلاک 29 کد پستی: 1131685811 صندوق پستی: 363-11495