شرکت پخش رازی|نمایش جزییات خبر

تبلیغات نادرستی برای درمان چاقی صورت میگیرد

تبلیغات نادرستی برای درمان چاقی صورت میگیرد
مدیر کل نظارت و ارزیابی فرآورده های طبیعی، سنتی و مکمل سازمان غذا و دارو گفت: تبلیغ و فروش داروهایی از جمله داروهای ترک اعتیاد، چاقی و لاغری و جنسی در عطاری ها ممنوع و تخلف است.

مدیر کل نظارت و ارزیابی فرآورده های طبیعی، سنتی و مکمل سازمان غذا و دارو:

تبلیغات نادرستی برای درمان چاقی صورت میگیرد/ تبلیغ و فروش برخی داروها در عطاری ها تخلف است

مدیر کل نظارت و ارزیابی فرآورده های طبیعی، سنتی و مکمل سازمان غذا و دارو گفت: تبلیغ و فروش داروهایی از جمله داروهای ترک اعتیاد، چاقی و لاغری و جنسی در عطاری ها ممنوع و تخلف است.

دکتر امیر حسین جمشیدی، مدیر کل نظارت و ارزیابی فرآورده های طبیعی، سنتی و مکمل سازمان غذا و دارو در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری سازمان غذا و دارو  " ایفدونا " گفت: داروهای طبیعی به گونه ای نیستند که یک گیاه را برداریم و به صورت جوشانده مصرف کنیم؛ بلکه در حال حاضر فرآورده های گیاهی و طبیعی داریم که نمونه آن ها در داروی شیمیایی وجود ندارد.

وی افزود: تبلیغ و فروش داروهایی از جمله داروهای ترک اعتیاد، چاقی و لاغری و جنسی در عطاری ها ممنوع و تخلف است.

دکتر جمشیدی اظهار داشت: بیشترین چیزی که می تواند ما را در کنترل اینکه مطمئن شویم امنیت فکری در مصرف کننده ایجاد کرده ایم که فرآورده ای که مصرف می کند فرآورده مطقا بی خطر و کاراست باید از کارا بودن و عوارض جانبی نداشتن آن و اینکه اثر سوء نداشته باشد مطمئن شویم و به صورت کلی از تمامی مشخصات فرآورده باید مطمئن شویم.

وی افزود: ترویج و فرهنگ سازی اینکه مصرف کننده فرآورده را از مکان های معتبر تهیه کند بسیار مهم است.

دکتر جمشیدی اظهار داشت: چاقی یکی از بیماری های امروزه است  که متاسفانه برای درمان این بیماری تبلیغات نادرستی در فضاهای غیر معتبر و مجازی می شود.شک نکنید اگر تببلیغی به برخی دارو ها می شود که " به سرعت چاقی درمان می شود " غیر مجاز است و مطمئن باشید کلکی در کار است.

N206/1394/12/4

 

۴ اسفند ۱۳۹۴ ۱۴:۲۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

درباره ما

در شانزدهم تیرماه 1363 تاسیس و در تاریخ سی ام مرداد ماه همان سال تحت شماره 53284 در اداره ثبت شرکت ها و مالکیت صنعتی به ثبت رسید و رتبه 53 را از منظر فروش در بین کل شرکت های ایرانی کسب نموده است این شرکت با استعانت از حضرت باری تعالی و با برخورداری از سرمایه انسانی مجرب و متخصص صنعت توزیع، در سراسر کشور به عنوان طلایه دار پخش دارو و تجهیزات مصرفی پزشکی، با رعایت بالاترین استانداردهای صنعت پخش، فعالیت می نماید. شرکت پخش رازی با در اختیار داشتن حدود 1000 نفر سرمایه انسانی، یک انبار مرکزی، 20 مرکز توزیع مجهز و برخورداری از ناوگان عظیم حمل و 

تماس با ما

  • تلفن : 66706812
  • نمابر : 66746309
  • info@razico.ir
  • تهران ، خیابان جمهوری اسلامی ، خیابان مسعود سعد ، پلاک 29 کد پستی: 1131685811 صندوق پستی: 363-11495