شرکت پخش رازی|نمایش جزییات خبر

در تمام دنیا نظارت بر سلامت مواد غذایی بر عهده ارگانهای بهداشتی کشور هاست

در تمام دنیا نظارت بر سلامت مواد غذایی بر عهده ارگانهای بهداشتی کشور هاست
مدیر کل نظارت بر فراورده های غذایی، آرایشی و بهداشتی سازمان غذا و دارو :
در تمام دنیا نظارت بر سلامت مواد غذایی بر عهده ارگانهای بهداشتی کشور هاست
با خودمان که رودرباسی نداریم علم تخصصی شده و هر کس باید در حوزه تخصصی خود اظهار نظر کند و مهمتر اینکه این اظهار نظرها بر اساس نتایج کار گروهی انجام پذیرد
مدیر

مدیر کل نظارت بر فراورده های غذایی، آرایشی و بهداشتی سازمان غذا و دارو :

در تمام دنیا نظارت بر سلامت مواد غذایی بر عهده ارگانهای بهداشتی کشور هاست

با خودمان که رودرباسی نداریم علم تخصصی شده و هر کس باید در حوزه تخصصی خود اظهار نظر کند و مهمتر اینکه این اظهار نظرها  بر اساس نتایج کار گروهی انجام پذیرد

مدیر کل نظارت بر فراورده های غذایی، آرایشی و بهداشتی  سازمان غذا و دارو  در گفتگو با ایفدنا با بیان این مطلب گفت:  در تمام دنیا نظارت بر سلامت مواد  غذایی بر عهده ارگانهای بهداشتی کشور هاست  ولی در حوزه غذای  کشور ما  ارگانهای مختلف ورود کرده و حتی  برای فراورده ها ضوابط اجباری می نویسند.

دکتر بهروز جنت  با اشاره به این واقعیت این است که در هیچ جای دنیا ارگان نظارتی در خصوص فرمول فراورده ها اظهار نظر نمی کند و صرفا به بیان باید ها و نباید ها اکتفا  می نماید ادامه داد:  در این صورت تولید کننده اجازه می یابد بر اساس بازار هدف خود از مواد مجاز و فرمول مجاز با ترکیب دلخواه استفاده کند.

 وی در ادامه  درباره صنعت جعل و تقلب  نیز سخن گفت و گفت: در این حوزه با بهره مندی از هوشهای سیاه آنچنان گردش مالی ای ایجاد  شده که بالاتر از قاچاق اسلحه، انسان، اعضای بدن انسان و حتی مواد مخدر، بزرگترین بازار سیاه، پنهان  یا هر عنوان  دیگری که برایش می توان انتخاب نمود را از آن خود کرده است.

دکتر جنت با انتقاد از کسانیکه با سیاه نمایی یا افراط در نقد اعتماد جامعه را از ارگانهای نظارتی  سلب نمود تاکید کرد:  برای قدرتمند ظاهر شدن این ارگانها در این جنگهای  تمام عیاری که با متقلبان دارند باید آنها را ضمن مجهز کردن به تکنولوژی روز تشویق کرد و نه اینکه  با ایجاد شائبه در عملکردشان آنها را سست نمود.

وی  همچنین تصریح کرد:ما نقد را به عنوان محرک ارتقای سیستم با جان و دل می پذیریم و از آن استقبال می کنیم اما اگر نقد به سیاه نمایی کشیده شود و بر اعتماد مردم نسبت به ارگان نظارتی خدشه وارد شد آیا جایگزینی برای آنها داریم.

مدیر کل نظارت بر فراورده های غذایی، آرایشی و بهداشتی  سازمان غذا و دارو  در پایان خاطر نشان  نمود: این  موضوع صرفا به  نظارت برفراورده های غذایی مربوط نمی شود و از پلیس گرفته تا شهرداری  و تعزیرات  را در برمی گیرد پس چه بهتر که در کنار نقدها، زحمات و مبارزه مداوم با تقلبات و جعلیات نیز بیان شود.

N200/1394/12/
۴ اسفند ۱۳۹۴ ۰۹:۴۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

درباره ما

در شانزدهم تیرماه 1363 تاسیس و در تاریخ سی ام مرداد ماه همان سال تحت شماره 53284 در اداره ثبت شرکت ها و مالکیت صنعتی به ثبت رسید و رتبه 53 را از منظر فروش در بین کل شرکت های ایرانی کسب نموده است این شرکت با استعانت از حضرت باری تعالی و با برخورداری از سرمایه انسانی مجرب و متخصص صنعت توزیع، در سراسر کشور به عنوان طلایه دار پخش دارو و تجهیزات مصرفی پزشکی، با رعایت بالاترین استانداردهای صنعت پخش، فعالیت می نماید. شرکت پخش رازی با در اختیار داشتن حدود 1000 نفر سرمایه انسانی، یک انبار مرکزی، 20 مرکز توزیع مجهز و برخورداری از ناوگان عظیم حمل و 

تماس با ما

  • تلفن : 66706812
  • نمابر : 66746309
  • info@razico.ir
  • تهران ، خیابان جمهوری اسلامی ، خیابان مسعود سعد ، پلاک 29 کد پستی: 1131685811 صندوق پستی: 363-11495