شرکت پخش رازی|نمایش جزییات خبر

برگزاری چهارمین جلسه قطب مرکزی یک معاونت های غذا و داروی کشور

برگزاری چهارمین جلسه قطب مرکزی یک معاونت های غذا و داروی کشور
روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تهران: جلسه قطب مرکزی یک کشوری با محوریت راه‌های برخورد با قاچاق اقلام سلامت محور، شفاف‌سازی قوانین مربوط به آزمایشگاه، داروخانه‌ها و تجهیزات پزشکی در معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی قم برگزار شد.

برگزاری چهارمین جلسه قطب مرکزی یک معاونت های غذا و داروی کشور

روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تهران: جلسه قطب مرکزی یک کشوری با محوریت راه‌های برخورد با قاچاق اقلام سلامت محور، شفاف‌سازی قوانین مربوط به آزمایشگاه، داروخانه‌ها و تجهیزات پزشکی در معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی قم  برگزار شد.

به گزارش خبرنگارایفدونا - Ifdona ،از روابط عمومی معاونت غذا و دارو، چهارمین جلسه قطب مرکزی یک معاونت های غذا و داروی کشور در مورخ 1 اسفند 94 با حضور معاون طرح و برنامه ریزی سازمان غذا و دارو، مدیر امور استان ها و کارشناس اداره کل نظارت بر مواد غذایی سازمان و با شرکت اعضای قطب یک من جمله معاونین غذا و دارو، مدیران و کارشناسان دانشگاه های علوم پزشکی تهران، مرکزی، ساوه و قم در محل معاونت غذا و دارو قم تشکیل گردید. در این جلسه طبق دستور کار تعیین شده مطالب مورد نظر مطرح و تصمیمات لازم اتخاذ گردید.
 از مهمترین موارد مطرح شده در جلسه : لزوم ارائه مهلت ثبت نام در سامانه صدور پروانه الکترونیک داروخانه ها و همچنین لزوم بازنگری در ضوابط تاسیس، بررسی نحوه تعلیق و ابطال پروانه های کارخانجات مواد غذایی، آشامیدنی و آرایشی بهداشتی بدلیل عدم رعایت قوانین و مقررات، نیازسنجی برنامه های آموزشی سال 95 و بررسی برنامه عملیاتی سال  95 بود.

N197/1394/12/4

۴ اسفند ۱۳۹۴ ۰۹:۳۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

درباره ما

در شانزدهم تیرماه 1363 تاسیس و در تاریخ سی ام مرداد ماه همان سال تحت شماره 53284 در اداره ثبت شرکت ها و مالکیت صنعتی به ثبت رسید و رتبه 53 را از منظر فروش در بین کل شرکت های ایرانی کسب نموده است این شرکت با استعانت از حضرت باری تعالی و با برخورداری از سرمایه انسانی مجرب و متخصص صنعت توزیع، در سراسر کشور به عنوان طلایه دار پخش دارو و تجهیزات مصرفی پزشکی، با رعایت بالاترین استانداردهای صنعت پخش، فعالیت می نماید. شرکت پخش رازی با در اختیار داشتن حدود 1000 نفر سرمایه انسانی، یک انبار مرکزی، 20 مرکز توزیع مجهز و برخورداری از ناوگان عظیم حمل و 

تماس با ما

  • تلفن : 66706812
  • نمابر : 66746309
  • info@razico.ir
  • تهران ، خیابان جمهوری اسلامی ، خیابان مسعود سعد ، پلاک 29 کد پستی: 1131685811 صندوق پستی: 363-11495