شرکت پخش رازی|نمایش جزییات خبر

کشف و معدوم سازی 77 تن رب گوجه فرنگی فاسد در ارومیه

کشف و معدوم سازی 77 تن رب گوجه فرنگی فاسد در ارومیه
با پیگیری و نظارت کارشناسان نظارت بر مواد غذایی استان، 77 تن رب گوجه فرنگی فاسد در ارومیه کشف و امحاء شد.

کشف و معدوم سازی 77 تن رب گوجه فرنگی فاسد در ارومیه

با پیگیری و نظارت کارشناسان نظارت بر مواد غذایی استان، 77 تن رب گوجه فرنگی فاسد در ارومیه کشف و امحاء شد.

                                          

به گزارش ایفدونا - Ifdona ، از روابط عمومی معاونت غذا و داروی ارومیه:

مهندس قادر حاجی قلیزاده مدیر نظارت بر مواد غذایی، آشامیدنی آرایشی و بهداشتی معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی استان آذربایجان غربی با اشاره به بازدیدهای مستمر و سرزده کارشناسان اداره نظارت بر مواد غذایی و بهداشتی این معاونت گفت: از یک واحد تولیدی مواد غذایی 77 تن رب گوجه فرنگی (فله) غیر بهداشتی و غیرقابل مصرف، کشف و توقیف شد.

مهندس قادر حاجی قلیزاده با بیان اینکه با با پیگیری و نظارت و اقدام به موقع کارشناسان این معاونت این میزان رب گوجه فرنگی به علت آلودگی میکروبی و فساد شناسایی و از توزیع آن در بازار جلوگیری شد.

وی اظهار کرد: در همین زمینه پرونده‌ای تشکیل و برای رسیدگی به مراجع قضایی ارسال شد. این محصول غیر قابل مصرف با دستور مقامات قضایی در محل دفن زباله‌های شهرداری ارومیه امحاء گردید.

مدیر نظارت بر مواد غذایی، آشامیدنی آرایشی و بهداشتی معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی استان آذربایجان غربی در حاشیه امحاء این کالا گفت: از ابتدای امسال تا کنون 359 مورد کالا توقیف و 52 مورد به مراجع قضایی معرفی و 10 مورد کالا به وزن 44570 کیلوگرم معدوم گردیده است.

وی افزود: کارشناسان اداره نظارت بر مواد غذایی آشامیدنی آرایشی و بهداشتی معاونت غذا و داروی ارومیه با شماره 044-32766826 آماده دریافت هرگونه انتقاد، پیشنهاد و شکایت و همچنین پاسخگویی به سوالات شهروندان و مسافران درخصوص مواد غذایی، آرایشی و بهداشتی هستند

N195/1394/12/4

 

۴ اسفند ۱۳۹۴ ۰۹:۳۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

درباره ما

در شانزدهم تیرماه 1363 تاسیس و در تاریخ سی ام مرداد ماه همان سال تحت شماره 53284 در اداره ثبت شرکت ها و مالکیت صنعتی به ثبت رسید و رتبه 53 را از منظر فروش در بین کل شرکت های ایرانی کسب نموده است این شرکت با استعانت از حضرت باری تعالی و با برخورداری از سرمایه انسانی مجرب و متخصص صنعت توزیع، در سراسر کشور به عنوان طلایه دار پخش دارو و تجهیزات مصرفی پزشکی، با رعایت بالاترین استانداردهای صنعت پخش، فعالیت می نماید. شرکت پخش رازی با در اختیار داشتن حدود 1000 نفر سرمایه انسانی، یک انبار مرکزی، 20 مرکز توزیع مجهز و برخورداری از ناوگان عظیم حمل و 

تماس با ما

  • تلفن : 66706812
  • نمابر : 66746309
  • info@razico.ir
  • تهران ، خیابان جمهوری اسلامی ، خیابان مسعود سعد ، پلاک 29 کد پستی: 1131685811 صندوق پستی: 363-11495