شرکت پخش رازی|نمایش جزییات خبر

کمیته دارو و تجهیزات دانشگاه

کمیته دارو و تجهیزات دانشگاه
کمیته فنی دارو و تجهیزات دانشگاه با هدف بررسی ایرادات فارماکوپه دارویی و اجرا طرح مدیریت هزینه دارو ها با حضور معاون غذا و دارو دکتر دلاور ،کارشناسان دارویی معاونت و مسئولین فنی بیمارستانهای تابعه در سالن اجتماعات معاونت غذا و دارو برگزار شد.

معاونت غذا و داروی اراک برگزار شد

کمیته دارو و تجهیزات دانشگاه

 کمیته فنی دارو و تجهیزات دانشگاه با هدف بررسی ایرادات فارماکوپه دارویی و اجرا طرح مدیریت هزینه دارو ها با حضور معاون غذا و دارو دکتر دلاور ،کارشناسان دارویی معاونت و مسئولین فنی بیمارستانهای تابعه  در سالن اجتماعات معاونت غذا و دارو برگزار شد.

به گزارش ایفدونا - Ifdona ،به نقل از روابط عمومی معاونت غذا و دارو اراک، دکتر یادگاری کارشناس دارویی معاونت غذا و دارو در این زمینه بیان کرد: در این جلسه ضمن آموزش اصول مربوط به تجمیع فارماکوپه بیمارستانها در مورد  ضرورت اعمال کدهای ژنریک داروها به منظور یکسان سازی اطلاعات HIS  تاکید شد.

همچنین چالش های موجود به منظور بررسی در راستای اجرای طرح مدیریت هزینه داروها مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

 N179/1394/12/3

۳ اسفند ۱۳۹۴ ۱۱:۰۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

درباره ما

در شانزدهم تیرماه 1363 تاسیس و در تاریخ سی ام مرداد ماه همان سال تحت شماره 53284 در اداره ثبت شرکت ها و مالکیت صنعتی به ثبت رسید و رتبه 53 را از منظر فروش در بین کل شرکت های ایرانی کسب نموده است این شرکت با استعانت از حضرت باری تعالی و با برخورداری از سرمایه انسانی مجرب و متخصص صنعت توزیع، در سراسر کشور به عنوان طلایه دار پخش دارو و تجهیزات مصرفی پزشکی، با رعایت بالاترین استانداردهای صنعت پخش، فعالیت می نماید. شرکت پخش رازی با در اختیار داشتن حدود 1000 نفر سرمایه انسانی، یک انبار مرکزی، 20 مرکز توزیع مجهز و برخورداری از ناوگان عظیم حمل و 

تماس با ما

  • تلفن : 66706812
  • نمابر : 66746309
  • info@razico.ir
  • تهران ، خیابان جمهوری اسلامی ، خیابان مسعود سعد ، پلاک 29 کد پستی: 1131685811 صندوق پستی: 363-11495