شرکت پخش رازی|نمایش جزییات خبر

توصیه رئیس سازمان غذا و دارو به مردم در خصوص نگهداری دارو در منزل

توصیه رئیس سازمان غذا و دارو به مردم در خصوص نگهداری دارو در منزل
معاون وزیر بهداشت و رئیس سازمان غذا و دارو گفت: توصیه ما به مردم این است که فقط داروهای فوریتی و OTC باشد و غیر از اینها دارو نگهداری نکنند.

توصیه رئیس سازمان غذا و دارو به مردم در خصوص نگهداری دارو در منزل

معاون وزیر بهداشت و رئیس سازمان غذا و دارو گفت: توصیه  ما به مردم این است که فقط داروهای فوریتی و OTC باشد و غیر از اینها دارو نگهداری نکنند.

دکتر رسول دیناروند، معاون وزیر بهداشت و رئیس سازمان غذا و دارو در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری سازمان غذا و دارو " ایفدونا " گفت:توصیه  ما به مردم این است که اگر می خواهند دارو در منزل نگهداری کنند فقط داروهای فوریتی و OTC باشد و غیر از اینها دارو نگهداری نکنند.

وی افزود: اینکه ما در منزل آنتی بیوتیک، داروهای نسخه ای و داروهای ممنوع نگهداری کنیم خطرناک هستند.

 

N178/1394/12/3

۳ اسفند ۱۳۹۴ ۱۰:۲۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

درباره ما

در شانزدهم تیرماه 1363 تاسیس و در تاریخ سی ام مرداد ماه همان سال تحت شماره 53284 در اداره ثبت شرکت ها و مالکیت صنعتی به ثبت رسید و رتبه 53 را از منظر فروش در بین کل شرکت های ایرانی کسب نموده است این شرکت با استعانت از حضرت باری تعالی و با برخورداری از سرمایه انسانی مجرب و متخصص صنعت توزیع، در سراسر کشور به عنوان طلایه دار پخش دارو و تجهیزات مصرفی پزشکی، با رعایت بالاترین استانداردهای صنعت پخش، فعالیت می نماید. شرکت پخش رازی با در اختیار داشتن حدود 1000 نفر سرمایه انسانی، یک انبار مرکزی، 20 مرکز توزیع مجهز و برخورداری از ناوگان عظیم حمل و 

تماس با ما

  • تلفن : 66706812
  • نمابر : 66746309
  • info@razico.ir
  • تهران ، خیابان جمهوری اسلامی ، خیابان مسعود سعد ، پلاک 29 کد پستی: 1131685811 صندوق پستی: 363-11495