شرکت پخش رازی|نمایش جزییات خبر

مستند " دوستی با دشمن" با موضوع اعتیاد

مستند " دوستی با دشمن" با موضوع اعتیاد
مستند "دوستی با دشمن " با موضوع اعتیاد توسط معاونت غذا و داروی شهرستان جهرم تهیه و ساخته شد.

توسط معاونت غذا و داروی جهرم تولید شد

مستند " دوستی با دشمن" با موضوع اعتیاد

مستند "دوستی با دشمن " با موضوع اعتیاد توسط معاونت غذا و داروی شهرستان جهرم تهیه و ساخته شد.

به گزارش ایفدونا - Ifdona ، به نقل از روابط عمومی معاونت غذا و داروی جهرم، به اهتمام معاونت غذا و داروی شهرستان جهرم مستند " دوستی با دشمن " با موضوع اعتیاد تهیه شد.
دکتر نیکوسیر معاون دارو وغذای دانشگاه علوم پزشکی جهرم اظهارداشت: در این مستند که به کارگردانی حسن وزیرزاده به مدت 40 دقیقه آماده بهره برداری می باشد. بر خلاف سایر مستندهای با موضوع اعتیاد، تلاش شده است که به جای سیاه نمایی از وضع اعتیاد و القای روحیه ناامیدی و یاس در افراد درگیر در این معضل اجتماعی، به ارائه راهکارهای مشخص و عملی جهت رهایی از این باتلاق پرداخته شود.
شایان ذکر است که این مستند با رویکرد تخصصی و با حضور کارشناسان حوزه اعتیاد (دکتر وحیدرضا رحمانیان- دکتر ابوالفضل نیکوسیر- دکتر حامد کشافی – دکتر رابرت فرنام- دکتر مهدی عبدلی- دکتر محمد هادی افتخارزاده ) تهیه و تدوین گردیده است.

N170/1394/12/3

۳ اسفند ۱۳۹۴ ۰۹:۳۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

درباره ما

در شانزدهم تیرماه 1363 تاسیس و در تاریخ سی ام مرداد ماه همان سال تحت شماره 53284 در اداره ثبت شرکت ها و مالکیت صنعتی به ثبت رسید و رتبه 53 را از منظر فروش در بین کل شرکت های ایرانی کسب نموده است این شرکت با استعانت از حضرت باری تعالی و با برخورداری از سرمایه انسانی مجرب و متخصص صنعت توزیع، در سراسر کشور به عنوان طلایه دار پخش دارو و تجهیزات مصرفی پزشکی، با رعایت بالاترین استانداردهای صنعت پخش، فعالیت می نماید. شرکت پخش رازی با در اختیار داشتن حدود 1000 نفر سرمایه انسانی، یک انبار مرکزی، 20 مرکز توزیع مجهز و برخورداری از ناوگان عظیم حمل و 

تماس با ما

  • تلفن : 66706812
  • نمابر : 66746309
  • info@razico.ir
  • تهران ، خیابان جمهوری اسلامی ، خیابان مسعود سعد ، پلاک 29 کد پستی: 1131685811 صندوق پستی: 363-11495