شرکت پخش رازی|نمایش جزییات خبر

جلسه آموزشی نشانگر رنگی تغذیه ای برای کارکنان دامپزشکی

جلسه آموزشی نشانگر رنگی تغذیه ای برای کارکنان دامپزشکی
مدیریت نظارت بر مواد غذایی، آرایشی و بهداشتی معاونت غذا و دارو کرمانشاه با همکاری مرکز بهداشت استان و اداره دامپزشکی جلسه آموزشی نشانگر رنگی تغذیه ای جهت کلیه کارکنان اداره دامپزشکی در محل سالن اجتماعات این اداره برگزار کرد.

مدیر اداره نظارت بر مواد غذایی آشامیدنی، آرایشی و بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه برگزار کرد:

جلسه آموزشی نشانگر رنگی تغذیه ای برای کارکنان دامپزشکی

مدیریت نظارت بر مواد غذایی، آرایشی و بهداشتی معاونت غذا و دارو کرمانشاه با همکاری مرکز بهداشت استان و اداره دامپزشکی  جلسه آموزشی نشانگر رنگی تغذیه ای جهت کلیه کارکنان اداره دامپزشکی در محل سالن اجتماعات این اداره  برگزار کرد.

به گزارش ایفدونا - Ifdona ، به نقل از روابط عمومی معاونت غذا و دارو کرمانشاه:

مهندس لاله مظفری کارشناس مسئول آموزش و پژوهش اداره نظارت برمواد غذایی در خصوص چراغ راهنمای تغذیه ای – کاهش مصرف قند نمک وچربی ، بهداشت مواد غذایی ، ظروف یکبار مصرف، به آموزش شرکت کنندگان پرداخت.

وی گفت: چراغ راهنمای تغذیه ای  امکان انتخاب آگاهانه ماده غذایی را با توجه به محدودیت‌های احتمالی در انتخاب، در اختیار مصرف کنندگان قرار می‌دهد، هدف اصلی از اجرای این طرح نیز اصلاح الگوی مصرف در جامعه و ارتقای سطح سلامت جامعه است. نشانگر رنگی به‌کار رفته در این محصولات به‌صورت چراغ راهنمای تغذیه‌ای است که شامل سه رنگ قرمز، نارنجی و سبز روی بسته بندی محصول درج می‌شود. نشانگر رنگی بر اساس میزان چربی کل، اسیدهای چرب ترانس، میزان قند و نمک در هر سهم ماده غذایی طراحی شده است، رنگ قرمز نشان دهنده میزان زیاد، رنگ زرد متوسط و رنگ سبز میزان اندک در تولید محصولات است.

N162/1394/12/2

 

۲ اسفند ۱۳۹۴ ۰۸:۵۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

درباره ما

در شانزدهم تیرماه 1363 تاسیس و در تاریخ سی ام مرداد ماه همان سال تحت شماره 53284 در اداره ثبت شرکت ها و مالکیت صنعتی به ثبت رسید و رتبه 53 را از منظر فروش در بین کل شرکت های ایرانی کسب نموده است این شرکت با استعانت از حضرت باری تعالی و با برخورداری از سرمایه انسانی مجرب و متخصص صنعت توزیع، در سراسر کشور به عنوان طلایه دار پخش دارو و تجهیزات مصرفی پزشکی، با رعایت بالاترین استانداردهای صنعت پخش، فعالیت می نماید. شرکت پخش رازی با در اختیار داشتن حدود 1000 نفر سرمایه انسانی، یک انبار مرکزی، 20 مرکز توزیع مجهز و برخورداری از ناوگان عظیم حمل و 

تماس با ما

  • تلفن : 66706812
  • نمابر : 66746309
  • info@razico.ir
  • تهران ، خیابان جمهوری اسلامی ، خیابان مسعود سعد ، پلاک 29 کد پستی: 1131685811 صندوق پستی: 363-11495