شرکت پخش رازی|نمایش جزییات خبر

برگزاری کارگاه آموزشی برچسب گذاری مواد غذایی و بهداشتی در دانشگاه گیلان

برگزاری کارگاه آموزشی برچسب گذاری مواد غذایی و بهداشتی در دانشگاه گیلان
کارگاه آموزشی برچسب گذاری مواد غذایی در معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی گیلان با حضور تعدادی از مسئولین فنی شرکت های تولیدی مواد غذایی استان برگزار گردید و مهندس علیرضا نجفی و مهندس مسعود رمضانی پور از کارشناسان اداره نظارت بر مواد غذایی و بهداشتی معاونت به عنوان مدرسین به بیان مطالبی در این خصوص پرداختند .

در گیلان:

برگزاری کارگاه آموزشی برچسب گذاری مواد غذایی و بهداشتی در دانشگاه گیلان

کارگاه آموزشی برچسب گذاری مواد غذایی در  معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی گیلان  با حضور تعدادی از مسئولین فنی شرکت های تولیدی مواد غذایی استان برگزار گردید و مهندس علیرضا نجفی و مهندس مسعود رمضانی پور از کارشناسان اداره نظارت بر مواد غذایی و بهداشتی معاونت به عنوان مدرسین به بیان مطالبی در این خصوص پرداختند .

به گزارش ایفدونا - Ifdona ، از معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی گیلان ، کارگاه آموزشی برچسب گذاری مواد غذایی ، آرایشی و بهداشتی در سالن اجتماعات معاونت غذا و دارو برگزار گردید. در این جلسه که با حضور تعدادی از مسئولین فنی شرکت های تولیدی مواد غذایی استان برگزار شد ، مهندس علیرضا نجفی و مهندس مسعود رمضانی پور از کارشناسان اداره نظارت بر مواد غذایی و بهداشتی معاونت به عنوان مدرسین به بیان مطالبی در این خصوص پرداختند.

شایان ذکر است براساس آخرین بازنگری دستورالعمل اجرایی حداقل ضوابط بر چسب گذاری فرآورده های غذایی و آشامیدنی ، کارخانجات تولیدی مواد غذایی ملزم به درج از نشانگرهای رنگی تغذیه ای می باشند و اداره نظارت بر مواد غذایی و بهداشتی معاونت غذا و دارو دانشگاه گیلان در زمینه اطلاع رسانی عمومی از طریق رسانه های گروهی ، آموزش مسئولین فنی واحدهای تولیدی و آموزش مدارس فعالیت چشم گیری داشته است.
N132/1394/11/28

 

۲۸ بهمن ۱۳۹۴ ۱۳:۰۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

درباره ما

در شانزدهم تیرماه 1363 تاسیس و در تاریخ سی ام مرداد ماه همان سال تحت شماره 53284 در اداره ثبت شرکت ها و مالکیت صنعتی به ثبت رسید و رتبه 53 را از منظر فروش در بین کل شرکت های ایرانی کسب نموده است این شرکت با استعانت از حضرت باری تعالی و با برخورداری از سرمایه انسانی مجرب و متخصص صنعت توزیع، در سراسر کشور به عنوان طلایه دار پخش دارو و تجهیزات مصرفی پزشکی، با رعایت بالاترین استانداردهای صنعت پخش، فعالیت می نماید. شرکت پخش رازی با در اختیار داشتن حدود 1000 نفر سرمایه انسانی، یک انبار مرکزی، 20 مرکز توزیع مجهز و برخورداری از ناوگان عظیم حمل و 

تماس با ما

  • تلفن : 66706812
  • نمابر : 66746309
  • info@razico.ir
  • تهران ، خیابان جمهوری اسلامی ، خیابان مسعود سعد ، پلاک 29 کد پستی: 1131685811 صندوق پستی: 363-11495