شرکت پخش رازی|نمایش جزییات خبر

قهرمانی به اداره کل دارو رسید

قهرمانی به اداره کل دارو رسید
در مسابقه فوتسال جام دهه فجر انقلاب اسلامیکارکنان سازمان غذا و دارو، که با حضور رئیس سازمان و مدیران ارشد آن برگزار گردید؛ قهرمانی به اداره کل دارو رسید.

در مسابقه فوتسال جام دهه فجر انقلاب اسلامی کارکنان سازمان غذا

قهرمانی به اداره کل دارو رسید

 در مسابقه فوتسال جام دهه فجر انقلاب اسلامیکارکنان سازمان غذا و دارو، که با حضور رئیس سازمان و مدیران ارشد آن برگزار گردید؛ قهرمانی به اداره کل دارو رسید.

به گزارش ایفدونا - Ifdona، مسابقات رده بندی و فینال فوتسال جام دهه فجر انقلاب اسلامی کارکنان سازمان غذا و دارو روز دوشنبه مورخ 19بهمن ماه با حضور رئیس سازمان و مدیران ارشد آن در مجموعه ورزشی شهید چمران خیابان ستارخان برگزار گردید.

در بازی رده بندی که  بین دو تیم اداره کل غذا و اداره کل آزمایشگاههای مرجع برگزار گردید اداره کل غذا توانست با برتری مقابل آزمایشگاه حائز مقام سوم گردد.

 پس از مسابقه نمادینی که بین دو تیم متشکل از مدیران سازمان برگزار شد؛ مسابقه فینال با حضور تیم های اداره کل دارو و معاونت پشتیبانی انجام شد که تیم دارو توانست با حساب 4 بر 3 مقام قهرمانی این دوره از مسابقات را بدست آورد.

حسن ختام برنامه شامل اهداء جام و عکس یادگاری بود که با حضور ریاست سازمان و مدیران ارشد سازمان به سرانجام رسید.

 بر اساس همین گزار،از نکات قابل توجه این مسابقه تصویر نشانگر های تغذیه یا همان چراغ راهنمای تغذیه ای بود که بر روی لباس بازیکن بازیکنان درج شده بود نکته قابل ذکر در خصوص این نشانگر های الزام تمام تولیدکنندگان به استفاده از آن در محصولات خود هستند تا بوسیله آن مصرف کننده، نسبت به انتخاب فراوده های غذایی حق انتخاب داشته باشد.

لازم به ذکر است این مسابقات هر ساله به مناسبت گرامیداشت پیروزی انقلاب اسلامی برگزار می گردد.

 

N107/1394/11/26

۲۶ بهمن ۱۳۹۴ ۱۱:۰۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

درباره ما

در شانزدهم تیرماه 1363 تاسیس و در تاریخ سی ام مرداد ماه همان سال تحت شماره 53284 در اداره ثبت شرکت ها و مالکیت صنعتی به ثبت رسید و رتبه 53 را از منظر فروش در بین کل شرکت های ایرانی کسب نموده است این شرکت با استعانت از حضرت باری تعالی و با برخورداری از سرمایه انسانی مجرب و متخصص صنعت توزیع، در سراسر کشور به عنوان طلایه دار پخش دارو و تجهیزات مصرفی پزشکی، با رعایت بالاترین استانداردهای صنعت پخش، فعالیت می نماید. شرکت پخش رازی با در اختیار داشتن حدود 1000 نفر سرمایه انسانی، یک انبار مرکزی، 20 مرکز توزیع مجهز و برخورداری از ناوگان عظیم حمل و 

تماس با ما

  • تلفن : 66706812
  • نمابر : 66746309
  • info@razico.ir
  • تهران ، خیابان جمهوری اسلامی ، خیابان مسعود سعد ، پلاک 29 کد پستی: 1131685811 صندوق پستی: 363-11495