شرکت پخش رازی|نمایش جزییات خبر

برگزاری همایش توانمندسازی کارشناسان نظارتی دانشگاه گیلان

برگزاری همایش توانمندسازی کارشناسان نظارتی دانشگاه گیلان
همایش توانمندسازی کارشناسان نظارتی با محوریت شناخت برچسب های کنترل اصالت کالاهای سلامت محور توسط معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی گیلان برگزار شد

توسط معاونت غذا و دارو گیلان :

برگزاری همایش توانمندسازی کارشناسان نظارتی دانشگاه گیلان

همایش توانمندسازی کارشناسان نظارتی با محوریت شناخت برچسب های کنترل اصالت کالاهای سلامت محور توسط معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی گیلان برگزار شد.

به گزارش ایفدونا - Ifdona ، از معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی گیلان ، همایش توانمندسازی کارشناسان نظارتی دانشگاه گیلان با محوریت شناخت برچسب های کنترل اصالت کالاهای سلامت محور صبح امروز در سالن اجتماعات  انجمن داروسازان برگزار شد.

در ابتدای همایش دکتر روزبه رسولی ، مدیر نظارت بر امور داروئی و مخدر معاونت غذا و دارو ضمن خوشامد گویی در خصوص اهمیت سالم بودن کالاهای مصرفی ، ارتباط مستقیم آنها با سلامت جامعه  و نقش کارشناسان نظارتی در اجرای دقیق سیاست های سازمان غذا و دارو توضیحاتی بیان نمودند.

در ادامه مراسم مهندس محمد موقتی مقدم ، مدیر نظارت بر مواد غذایی و بهداشتی معاونت غذا و دارو دانشگاه نیز با بر شمردن نقش کارشناسان نظارتی حوزه های مختلف در پیشبرد اهداف سازمان غذا و دارو در زمینه نظام ردیابی، رهگیری و کنترل اصالت فرآورده‌های سلامت محور؛ از تمامی کارشناسان در بخش های غذا ، آرایشی و بهداشتی ، دارو و تجهیزات پزشکی خواست با جدیت عملکردی مناسب در سطح استان داشته و در بازدیدهای خود بر اساس دستورالعمل های جدید  سازمان غذا و دارو عمل نمایند.

به گزارش خبرنگار ایفدونا در پایان مراسم خدیجه اشتیاقی ، کارشناس آرایشی و بهداشتی معاونت غذا و دارو نظام ردیابی، رهگیری و کنترل اصالت فرآورده‌های سلامت محور را به طور کامل برای حضار تشریح نمودند.

گفتنی است در  این همایش یکروزه کارشناسان نظارت بر مواد غذایی و بهداشتی ، نظارت بر امور داروئی و تجهیزات پزشکی ستاد و شبکه های بهداشت و درمان استان گیلان حضور داشتند.

 

N104/1394/11/26

۲۶ بهمن ۱۳۹۴ ۱۰:۴۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

درباره ما

در شانزدهم تیرماه 1363 تاسیس و در تاریخ سی ام مرداد ماه همان سال تحت شماره 53284 در اداره ثبت شرکت ها و مالکیت صنعتی به ثبت رسید و رتبه 53 را از منظر فروش در بین کل شرکت های ایرانی کسب نموده است این شرکت با استعانت از حضرت باری تعالی و با برخورداری از سرمایه انسانی مجرب و متخصص صنعت توزیع، در سراسر کشور به عنوان طلایه دار پخش دارو و تجهیزات مصرفی پزشکی، با رعایت بالاترین استانداردهای صنعت پخش، فعالیت می نماید. شرکت پخش رازی با در اختیار داشتن حدود 1000 نفر سرمایه انسانی، یک انبار مرکزی، 20 مرکز توزیع مجهز و برخورداری از ناوگان عظیم حمل و 

تماس با ما

  • تلفن : 66706812
  • نمابر : 66746309
  • info@razico.ir
  • تهران ، خیابان جمهوری اسلامی ، خیابان مسعود سعد ، پلاک 29 کد پستی: 1131685811 صندوق پستی: 363-11495