شرکت پخش رازی|نمایش جزییات خبر

تائیدیه سلامت سازمان غذا و دارو رابه دست آورده ایم / دوباره به صدر بر می گردیم

تائیدیه سلامت سازمان غذا و دارو رابه دست آورده ایم / دوباره به صدر بر می گردیم
مدیر‌عامل شرکت دماوند با بیان اینکه شرکت متبوعش تائیدیه سلامت سازمان غذا و دارو رابه دست آورده است گفت: دوباره به صدر حوزه آب آشامیدنی بسته بندی باز می گردیم.

مدیر‌عامل شرکت دماوند :

تائیدیه سلامت سازمان غذا و دارو رابه دست آورده ایم / دوباره به صدر بر می گردیم

مدیر‌عامل شرکت دماوند  با بیان اینکه شرکت متبوعش تائیدیه سلامت سازمان غذا و دارو رابه دست آورده است گفت: دوباره به صدر حوزه آب آشامیدنی بسته بندی باز می گردیم.

 

مدیر‌عامل شرکت دماوند در گفت‌وگو با خبرنگار ایفدونا ضمن قدردانی از حمایت‌های مسئولان سازمان غذا و دارو از شرکت متبوعش در جهت ارائه محصولات با کیفیت اظهار داشت: این شرکت با قدمتی بیش از 40 سال،  به‌عنوان بنیان‌گذار صنعت آب آشامیدنی بسته‌بندی ایران می خواهد  با ارائه محصولاتی مطابق با ضوابط داخلی و بین‌المللی و با بالاترین کیفیت  ممکن جایگاه خویش را در صدر این صنعت به‌دست آورد.

 

میشل راسکائو همچنین با اشاره به روز آمد بودن تکنولوژی و توانمندیهای شرکت دماوند در طول سالیان اخیر،  گریزی هم به خط تولید کارخانه اش زد و گفت: بالا نگه‌داشتن کیفیت محصول جهت مصرف مشتری مهمترین عامل این به روز بودن است.

 

وی همچنین با بیان اینکه شرکت فرانسوی Danone به‌عنوان سرمایه‌گذار اصلی دماوند، می‌کوشد محصولات خود را با بهره‌گیری از تکنولوژیهای مدرن، تولید کند به آزمایشگاه‌های پیشرفته کارخانه آب آشامیدنی دماوند نیز پرداخت و تصریح کرد: آزمایشگاه‌های بررسی کیفی آب بسته‌بندی کارخانه دماوند از جمله مجهزترین  دستگاههای کنترل  می باشند به طوری که در این آزمایشگاه‌  طی 50 مرحله آزمایش کیفی روزانه، 124 فاکتور بر روی تمامی محصولات بررسی می گردد. 

مدیر‌عامل شرکت دماوند همچنین اضافه کرد: تولید محصولات دماوند با بهره‌گیری از سیستم میکروفیلتراسیون پیشرفته با عبور از شش مرحله مختلف، تولید می‌شود.

راسکائو در پایان  با تاکید بر اینکه محصولات کارخانه دماوند پس از انجام اصلاحات مورد نظر، تائیدیه سلامت سازمان غذا و دارو را نیز به دست آورده است  خاطر نشان کرد: مدیرکل نظارت بر فرآورده‌های غذایی سازمان غذا و دارو و برخی  از مدیران ارشد این سازمان در آینده بسیار نزدیک از کارخانه آب دماوند بازدید خواهند کرد.

 به گزارش پایگاه خبری سازمان غذا و دارو و اعلام روابط‌عمومی این سازمان، نتیجه آزمایش‌های صورت گرفته حاکی از آن است که آب های آشامیدنی بسته بندی ،شرکت دماوند از صحت و سلامت کافی برخوردار بوده و مصرف کنندگان می توانند با آسودگی خاطر از این محصولات استفاده نمایند.

 

N100/1394/11/25

 

۲۵ بهمن ۱۳۹۴ ۱۶:۳۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

درباره ما

در شانزدهم تیرماه 1363 تاسیس و در تاریخ سی ام مرداد ماه همان سال تحت شماره 53284 در اداره ثبت شرکت ها و مالکیت صنعتی به ثبت رسید و رتبه 53 را از منظر فروش در بین کل شرکت های ایرانی کسب نموده است این شرکت با استعانت از حضرت باری تعالی و با برخورداری از سرمایه انسانی مجرب و متخصص صنعت توزیع، در سراسر کشور به عنوان طلایه دار پخش دارو و تجهیزات مصرفی پزشکی، با رعایت بالاترین استانداردهای صنعت پخش، فعالیت می نماید. شرکت پخش رازی با در اختیار داشتن حدود 1000 نفر سرمایه انسانی، یک انبار مرکزی، 20 مرکز توزیع مجهز و برخورداری از ناوگان عظیم حمل و 

تماس با ما

  • تلفن : 66706812
  • نمابر : 66746309
  • info@razico.ir
  • تهران ، خیابان جمهوری اسلامی ، خیابان مسعود سعد ، پلاک 29 کد پستی: 1131685811 صندوق پستی: 363-11495