شرکت پخش رازی|نمایش جزییات خبر

سیزدهمین بازدید حوزه تجهیزات و ملزومات پزشکی همدان انجام شد

سیزدهمین بازدید حوزه تجهیزات و ملزومات پزشکی همدان انجام شد
سیزدهمین بازدید حوزه تجهیزات و ملزومات پزشکی همدان انجام شد:
بازدید کارشناسان تجهیزات پزشکی دانشگاه از بیمارستان غرضی ملایر

سیزدهمین بازدید حوزه تجهیزات و ملزومات پزشکی همدان انجام شد:

بازدید کارشناسان تجهیزات پزشکی دانشگاه از بیمارستان غرضی ملایر

کارشناسان مدیریت تجهیزات پزشکی دانشگاه در سیزدهمین بازدید از دور سوم بازدید های نظارتی حوزه تجهیزات و ملزومات پزشکی از بیمارستان غرضی ملایربازدید کردند.

به گزارش ایفدونا - Ifdona ، به نقل از روابط عمومی معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی همدان، مسئول مهندسی و نگهداری تجهیزات پزشکی دانشگاه گفت: با توجه به بخشنامه سازمان غذا و دارو مبنی بر الزام مراکز غیر دانشگاهی از جمله تامین اجتماعی، نیروهای مسلح، خیریه و خصوصی به رعایت ضوابط تهیه و کاربرد ملزومات پزشکی مورد نیاز بیماران این بازدید انجام و فرآیندهای خرید و قیمت های درج شده در صورتحساب بیماران نظارت شد.

 مهندس بهروز مراد حاصل افزود: در این بازرسی علاوه بر بازدید از بخش‌های مختلف درمانی و تشخیصی، نحوه نگهداشت تجهیزات پزشکی و مستندات مربوط به تعمیر، سرویس و بازدیدهای روزانه واحد تجهیزات پزشکی و کاربران این واحد بررسی شد.

وی اظهار کرد: گزارش این بازدید برای انجام اصلاحات به مرکزدرمانی یاد شده ارسال شد.

N95/1394/11/25
۲۵ بهمن ۱۳۹۴ ۱۶:۳۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

درباره ما

در شانزدهم تیرماه 1363 تاسیس و در تاریخ سی ام مرداد ماه همان سال تحت شماره 53284 در اداره ثبت شرکت ها و مالکیت صنعتی به ثبت رسید و رتبه 53 را از منظر فروش در بین کل شرکت های ایرانی کسب نموده است این شرکت با استعانت از حضرت باری تعالی و با برخورداری از سرمایه انسانی مجرب و متخصص صنعت توزیع، در سراسر کشور به عنوان طلایه دار پخش دارو و تجهیزات مصرفی پزشکی، با رعایت بالاترین استانداردهای صنعت پخش، فعالیت می نماید. شرکت پخش رازی با در اختیار داشتن حدود 1000 نفر سرمایه انسانی، یک انبار مرکزی، 20 مرکز توزیع مجهز و برخورداری از ناوگان عظیم حمل و 

تماس با ما

  • تلفن : 66706812
  • نمابر : 66746309
  • info@razico.ir
  • تهران ، خیابان جمهوری اسلامی ، خیابان مسعود سعد ، پلاک 29 کد پستی: 1131685811 صندوق پستی: 363-11495