شرکت پخش رازی|نمایش جزییات خبر

چهارمین جلسه ستاد توزیع داروی استان

چهارمین جلسه ستاد توزیع داروی استان
چهارمین جلسه ستاد توزیع داروی استان در سالن مرکز همایش های دانشگاه برگزار شد.

معاونت غذا و داروی همدان برگزار کرد:

چهارمین جلسه ستاد توزیع داروی استان

چهارمین جلسه ستاد توزیع داروی استان در سالن مرکز همایش های دانشگاه برگزار شد.

به گزارش ایفدونا - Ifdona ، به نقل ازروابط عمومی معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی همدان، در این جلسه که با حضور مدیر نظارت بر دارو و فرآورده‌های بیولوژیک، موسسان دارو خانه‌ها و شرکتهای توزیعی برگزار شد، دکتر مرضیه مساعد با تشریح بر چسب گذاری و نحوه اجرای آن گفت: دستورالعمل اجرای این طرح تا پایان بهمن ماه سال جاری به منظور اطلاع رسانی و اجرایی کردن آن به شرکت های پخش فرآورده های دارویی ارسال می شود.

وی با اشاره به تصویب موضوع پیگیری مقاوم سازی انبارهای شرکت های توزیع دارو به استناد دستورالعمل ستاد بحران،افزود: شرکت های توزیعی بایدگزارشی از پیگیری های انجام شده به استناد مصوبه قبلی ستاد توزیع دارو به معاونت غذا و دارو ارائه دهند.

مدیر نظارت بر دارو و فرآورده‌های بیولوژیک دانشگاه اظهار کرد: شرکت های پخش دارو ملزم به معرفی 3 نفر از کارکنان شرکت به معاونت غذا و دارو به منظورپیگیری نحوه اجرای مصوبات جلسه قبل، به استناد دستورالعمل ستاد بحران استان هستند.

 دکتر مساعد تصریح کرد: با فرا رسیدن روزهای پایانی سال و تعطیلات نوروزی شرکت های توزیعی ملزم به ارائه برنامه کشیک نوروزی هستند.N95/1394/11/25                                           

 

            

۲۵ بهمن ۱۳۹۴ ۱۳:۵۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

درباره ما

در شانزدهم تیرماه 1363 تاسیس و در تاریخ سی ام مرداد ماه همان سال تحت شماره 53284 در اداره ثبت شرکت ها و مالکیت صنعتی به ثبت رسید و رتبه 53 را از منظر فروش در بین کل شرکت های ایرانی کسب نموده است این شرکت با استعانت از حضرت باری تعالی و با برخورداری از سرمایه انسانی مجرب و متخصص صنعت توزیع، در سراسر کشور به عنوان طلایه دار پخش دارو و تجهیزات مصرفی پزشکی، با رعایت بالاترین استانداردهای صنعت پخش، فعالیت می نماید. شرکت پخش رازی با در اختیار داشتن حدود 1000 نفر سرمایه انسانی، یک انبار مرکزی، 20 مرکز توزیع مجهز و برخورداری از ناوگان عظیم حمل و 

تماس با ما

  • تلفن : 66706812
  • نمابر : 66746309
  • info@razico.ir
  • تهران ، خیابان جمهوری اسلامی ، خیابان مسعود سعد ، پلاک 29 کد پستی: 1131685811 صندوق پستی: 363-11495