شرکت پخش رازی|نمایش جزییات خبر

گرافیک بسته بندی دارو هزینه نیست بازگشت سرمایه است

گرافیک بسته بندی دارو هزینه نیست بازگشت سرمایه است
مدیر کل نظارت بر دارو و مواد مخدر سازمان غذا و دارو گفت که با هزینه در بسته بندی و گرافیک دارو می توان در صادرات آن موفق تر عمل کرد

مدیر کل نظارت بر دارو و مواد مخدر سازمان غذا و دارو:

گرافیک بسته بندی دارو هزینه نیست بازگشت سرمایه است

مدیر کل نظارت بر دارو و مواد مخدر سازمان غذا و دارو گفت که با هزینه در بسته بندی و گرافیک دارو می توان در صادرات آن موفق تر عمل کرد.

مدیر کل نظارت بر دارو و مواد مخدر سازمان غذا و دارو  در گفتگو  ایفدنا با بیان اینکه  یکی از مشکلات صادراتی حال حاضر حوزه دارو  می تواند بحث بسته بندی آنها باشد گفت: پذیرش بیمار و حفظ کیفیت دارویی  از جمله مباحثی است که در خصوص بسته بندی باید در نظر گرفته شود.

دکتر اکبر عبدالهی اصل ادامه داد: همانطور که همه می دانند  و در مباحث تخصصی دارو سازی نیز مطرح است کشور ایران مشمول چهار منطقه آب و هوایی است یعنی در حالی که هم اکنون برخی مناطق از آب و هوا سردی برخوردارند و رنگ و بوی  زمستانی و برف و ابه خود گرفته اند در مناطق جنوبی شاهد آب و هوای گرم و معتدل هستیم که در این شرایط متفاوت است که دارو باید پایدار بماند.

وی همچنین افزود:  برخی از بسته بندیهای دارویی از نظر فیزیکی  به قدری بی کیفیت هستند که رطوبت و نور را از خود عبور داده ؛ پس از مدتی موجبات تخریب دارو را فراهم می آورند.

 دکتر عبدالهی اصل با  انتقاد از رنگ، شکل، ظاهر و به طور کلی گرافیک بسته بندی بسیاری از دارو های تولید شده در کشور گفت: توجه جدی به بسته بندی ظاهری دارو که از منظر بسیاری هزینه تلقی می شود تصریح کرد:  گرافیک دارو در درمان بیمارانی  مانند اعصاب و روان و برخی بیماریهای دیگر بسیار حائز اهمیت می باشد. N92/1394/11/25

  مدیر کل نظارت بر دارو و مواد مخدر سازمان غذا و دارو  در پایان لازمه ارتقای این حوزه مهم و مغفول مانده صنعت دارو سازی کشور را  هزینه کردی دانست که قطعا بازگشت سرمایه خوبی را در پی خواهد داشت.

۲۵ بهمن ۱۳۹۴ ۱۳:۱۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

درباره ما

در شانزدهم تیرماه 1363 تاسیس و در تاریخ سی ام مرداد ماه همان سال تحت شماره 53284 در اداره ثبت شرکت ها و مالکیت صنعتی به ثبت رسید و رتبه 53 را از منظر فروش در بین کل شرکت های ایرانی کسب نموده است این شرکت با استعانت از حضرت باری تعالی و با برخورداری از سرمایه انسانی مجرب و متخصص صنعت توزیع، در سراسر کشور به عنوان طلایه دار پخش دارو و تجهیزات مصرفی پزشکی، با رعایت بالاترین استانداردهای صنعت پخش، فعالیت می نماید. شرکت پخش رازی با در اختیار داشتن حدود 1000 نفر سرمایه انسانی، یک انبار مرکزی، 20 مرکز توزیع مجهز و برخورداری از ناوگان عظیم حمل و 

تماس با ما

  • تلفن : 66706812
  • نمابر : 66746309
  • info@razico.ir
  • تهران ، خیابان جمهوری اسلامی ، خیابان مسعود سعد ، پلاک 29 کد پستی: 1131685811 صندوق پستی: 363-11495